02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

اجاره سند

اجاره سند چرا و چگونه انجام می شود ؟ منظور از تودیع وثیقه چیست ؟ برای اجاره سند باید اول از کجا شروع کرد ؟ چه اشخاص یا دفاتری جهت تهیه سند اجاره‌ای معتبر هستند ؟اجاره سند جهت دادگاه برای ازادی زندانی می تواند از منظر حقوقی و از منظر کیفری مورد بررسی قرار گیرد. 

اینها همگی سئوالاتی هستند که ممکن است قبل از اقدام به تهیه اجاره سند جهت ضمانت متهم برای شما بوجود آید . در این صفحه نه تنها به این سئوالات بلکه به تمامی موارد این حوزه پاسخ دقیق خواهیم داد .

اجاره سند در گروه مشاورین کارگزاران

مخاطب گرامی ضمن تشکر از حضور شما در وب سایت رسمی گروه مشاورین کارگزاران ، توجه داشته باشید که در این صفحه تمامی اطلاعات مربوط به اجاره سند ، روش های تهیه سند برای ضمانت ، شرایط و قرارداد های مربوط به تودیع وثیقه ، شرایط تشدید و تقلیل قرار در مورد متهم ، موضوع سند های رسمی و عادی و همچنین نحوه همکاری با گروه مشاورین کارگزاران جهت ضمانت و آزادی زندانی شرح داده شده است . در صورت داشتن هرگونه سوال و یا موارد دیگر میتواند از طریق شماره تماس های ارائه شده در ذیل ، با کارشناسان دفتر مشاوره نمائید . پل های ارتباطی سریع جهت مشاوره با کارشناسان و تهیه سند جهت ضمانت :

021-66030739 / 021-66891290 / 021-66872449

گروه مشاورین کارگزاران خدمات اجاره سند را جهت ضمانت و آزادی متهم و زندانی برای هم میهنان و خانواده های محترم زندانی در اسرع وقت ، بدون محدودیت در ارائه خدمات و میزان وثیقه ارائه می نماید . اما در این بین شاید برای برخی دوستان هنوز سوال باشد که اجاره سند چیست و برای چه موارد قضایی یا اداری میتوان سندی را اجاره کرد ؟ موضوع اجاره سند یکی از مواردی است که هم جنبه قضایی دارد (تودیع وثیقه برای ضمانت متهم ) و هم جنبه اداری (حسن انجام کار ، ضمانت تحصیلی ، دریافت وام و … ) که خدمات ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران فقط در راستای ضمانت و آزادی زندانی می باشد .

اجاره سند برای ازادی زندانی

یکی از مباحث مهم جهت بهبود شرایط زندانی، استفاده از سند اجاره ای برای ازادی زندانی می باشد. اجاره سند برای ازادی زندانی یکی از امتیازات مفید است که قانونگذار برای زندانیان واجد شرایط مشخص در نظر گرفته است. برای ازادی زندانی در واقع در حکم یک امانت برای دادگاه عمل می کند که باعث اطمینان خاطر این نهاد از بابت عدم فرار مجرم می شود. زیرا در صورت فرار زندانی، متناسب با نوع جرم، وثیقه برای جبران خسارت ضبط می شود. از آن جایی که سند رسمی اموال مثل ملک برای همه در دسترس نیست، سند اجاره ای برای ازادی زندانی بسیار رایج شده است و در ازای پرداخت هزینه ای مشخص در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

در این مطلب به هر آنچه در خصوص این موضوع نیاز است بدانید، پرداخته ایم. بنابراین اگر شما هم می خواهید از اجاره سند برای ازادی زندانی استفاده کنید، با همراه باشید و ادامه مطلب را مطالعه فرمایید. اما برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد ازادی زندانی، توصیه می کنیم به یک فرد متخصص در حوزه مسائل حقوقی مراجعه کنید و از یک موسسه حقوقی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران مشاوره حقوقی دریافت کنید.

مفهوم سند اجاره ای برای ازادی زندانی

اجاره سند برای ازادی زندانی می تواند از منظر حقوقی و از منظر کیفری مورد بررسی قرار گیرد. در حقیقت برای درک مفهوم اصلی آن برای ازادی زندانی باید به شناخت کیفری و حقوقی از این مفهوم برسیم. همان طور که می دانید قانون به دو بخش اصلی کیفری و حقویقی تقسیم می شود و هر آنچه در قانون وجود دارد در قالب این دو دسته جای می گیرد. بنابراین برای ازادی زندانی هم یکی از مفاهیمی است که توسط قانونگذار تدوین شده است و طبیعتا در یکی از این دو دسته قرار می گیرد.

منظور از مفهوم حقوقی قانون، چارچوب های مختلفی است که برای جامعه و نحوه رسیدن به حقوق در شرایط مختلف در نظر گرفته شده است. این چارچوب ها نشان می دهند که افراد باید در هر موقعیتی چگونه عمل کنند. اما مفهوم کیفری قانون کمی پیچیده تر است. چرا که در این مفهوم قانون گذار بر اثبات و تعریف جرم و مفاهیم مرتبط با آن مثل متهم و مجرم تاکید دارد و بر اساس آن مجازات را برای هر جرم مشخص نموده است.

اجاره سند برای ازادی زندانی، مفهومی است که از هر دو منظر مذکور، یعنی جنبه حقوقی و کیفری، قابل بررسی می باشد. این موضوع برای ازادی زندانی از جنبه حقوقی به مفاهیمی مثل سند و قرارداد مربوط می شود و از جنبه کیفری هم کاربرد آن را می توانیم بررسی کنیم. به عبارت دیگر مفهوم کیفری آن برای کسانی اهمیت و کارآیی پیدا می کند که درگیر این مسیر کیفری هستند. هر دو بستری که ذکر کردیم در مورد سند اجاره ای برای ازادی زندانی بسیار مهم هستند و البته با هم متفاوت اند.

اهمیت اجاره سند برای ازادی زندانی

همان طور که می دانید، متهم فردی است که هنوز معلوم نیست مجرم است یا نه و مراحل اثبات جرم او در دادگاه در حال طی شدن است. گاهی اوقات روند رد یا اثبات جرم بسیار دشوار و طولانی است و ممکن است مدت ها به طول بیانجامد. در این شرایط اجاره سند برای ازادی زندانی بسیار اهمیت پیدا می کند.

از سوی دیگر، در فاصله ای که روند اثبات جرم پیش می رود، سرنوشت متهم مشخص نیست و نمی توان مطمئن بود که او در جلسات بعدی دادگاه حضور پیدا خواهد کرد، در این شرایط دادگاه قرار بازداشت متهم را صادر می کند تا بتواند در طول این مدت به وی دسترسی داشته باشد. به عبارت دیگر برای اطمینان داشتن از بازگشت متهم، وثیقه در نظر گرفته می شود و در چنین شرایطی متهم ملزم است این وثیقه را پرداخت کند و یا به زندان برود. در این شرایط هم برای ازادی زندانی کاربرد پیدا می کند.

بر این اساس سند برای ازادی زندانی در حکم آزادی زندانی عمل می کند. لازم به ذکر است که دادگاه با توجه به شرایط و جرم، میزان وثیقه ای که باید ارائه شود را تعیین می کند تا بتواند از بازگشت متهم مطمئن شود.

کاربرد اجاره سند برای ازادی زندانی

در خصوص جرایم تعزیری، زمانی که زندانی تصمیم داشته باشد قبل از به پایان رسیدن مدت زمان حبس تعیین شده برای وی آزاد شود، اجاره سند برای آزادی زندانی کاربرد پیدا می کند و می تواند با توجه به روزهای باقی مانده از حبسش، وثیقه تعیین شده توسط دادگاه را گرو بگذارد و آزاد شود. هم چنین در صورتی که او تمایل داشته باشد از مرخصی استفاده کند، اگر این امکان برای وی وجود داشته باشد، می توان از آن برای ازادی زندانی استفاده نمود و یا یک وثیقه معتبر دیگر را بر اساس میزان وثیقه تعیین شده، ارائه داد. علاوه بر این دو حالت، اگر فرد از جانب تعزیرات محکوم شده باشد یا به علت طولانی شدن تکمیل پرونده و اثبات اتهام بازداشت باشد و یا بخواهد از کشور خارج شود و ممنوع الخروج باشد، در این شرایط هم می توان از آن برای ازادی زندانی یا فرد ممنوع الخروج استفاده نمود. البته در خصوص خروج از کشور تا زمان برگشت فرد به کشور، این سند نزد دستگاه قضایی باقی خواهند ماند و طبیعتا هزینه چنین سندی بالاتر است. در شرایطی که روند تکمیل پرونده مجرم بیش از حد طولانی شود، این اجازه از سوی دادگاه به فرد داده می شود که با توجه به شرایط پیش آمده، وثیقه مورد نیاز را تحویل دهد و آزاد شود. یکی از بهترین وثیقه ها استفاده از اجاره سند برای ازادی زندانی است که باعث می شود فرد مجبور نباشد تا اتمام روند اثبات اتهام خود در زندان بماند.

اجاره سند برای چه مواردی عمومیت دارد؟

از جمله مواردی که جهت اجاره سند عمومیت دارد میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد :

 • سند جهت ضمانت و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد
 • سند برای گمرکی
 • سند جهت مرخصی زندانی
 • سند برای اخذ وام بانکی و همچنین وام آزاد

با این توصیف ها میتوان گفت سند اجاره‌ای برای ضمانت متهمین جرائم غیر عمد ، زندانیانی که شرایط اخذ مرخصی را دارند ، به عنوان ضمانت جهت اخذ وام و اموارت مربوط به خروج از کشور و گمرک میتواند استفاده شود . گروه مشاورین کارگزاران جهت تامین و ارائه سند شش دانگ ملکی بدون دریافت پیش پرداخت جهت ارائه به مراجع قضایی ، دادگاه ها ، و دادسرا های سراسر کشور برای جرائم غیر عمد ، زیر نظر وکیل دادگستری ، در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما خانواده های محترم زندانی می باشد . از این رو می توانید ضمن تماس با دفتر گروه مشاورین کارگزاران ، از مشاوره رایگان و برخی خدمات و راهنمایی های کارشناسان بهره مند شوید . گروه مشاورین خبره کارگزاران همه روزه حتی در روز های تعطیل از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی در خدمت شما بزرگواران می باشد . اجاره سند و ارائه سند شش دانگ ملکی برای آزادی زندانی توسط مجموعه کارگزاران ، بدون پیش پرداخت و بدون محدودیت در میزان وثیقه و به صورت فوری انجام می گبرد .

اجاره سند

اجاره سند

اجاره سند یکی از روش هایی است که می توان با کمک گرفتن از آن ، برای فردی که متهم شناخته می شود فرصتی را به وجود آورد تا به کمک این ضمانت بتواند خارج از زندان مدتی را به سر برده و به کارهایی که برای رفع اتهام یا کمک به او نیاز است بپردازد .  البته باید توجه داشت سندی را باید ارائه کرد که با میزان قرار وثیقه متهم تناسب داشته باشد.

اجاره سند و تامین وثیقه بدون محدودیت برای سراسر کشور

با تکیه بر تجربه و تخصص گروه مشاورین کارگزاران در کمتر از 72 ساعت شاهد ضمانت و آزادی عزیزان خود خواهید بود. ما در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده و در کمال آرامش به آغوش عزیزان خود بازگردید . گروه مشاورین کارگزاران با چندین سال سابقه و صدها مورد موفق در زمینه مشاوره تودیع وثیقه تا لحظه آزادی زندانی در کنار شما خواهد بود.

تودیع وثیقه اقدامی است که فرد در مقابل اتهامی که به وی نسبت داده می شود و در بازداشت به سر میبرد میتواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه موقعیتی برای خود به وجود آورد تا بتواند فرصت رفع اتهام از خود را پیدا کرده و به پیگیری کارهای حقوقی خود بپردازد. بسیاری از افراد در مورد اجاره و همچنین از ارائه اینگونه خدمات توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند. از این رو وب سایت کارگزاران به عنوان یکی از معتبرترین مراجع اجاره سند در تمام کشور در تلاش است در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل بتواند با ارائه هرچه بهتر این خدمات و اطلاع رسانی ، گامی مؤثر در جهت ایجاد آسایش برای خانواده های محترم زندانی بردارد.

درواقع به نوعی می توان با اجاره سند به فرد این فرصت را داد که زودتر به کارهای خود سر و سامان داده و سریعتر به نتیجه مطلوب برسد. جدول زیر تنها برخی از اسنادی که می توانید توسط گروه کارگزاران تهیه نمائید :

بخشی از اسناد گروه مشاورین کارگزاران
سند اجاره‌ای مسکونیبه ارزش 2 میلیارد تومانسند ملکی شش دانگ به ارزش 1 میلیارد تومان
سند کشاورزیبه ارزش 500 میلیون تومانسند ویلاییتا قیمت 2 میلیارد تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش 500 میلیون تومانوثیقه کارشناسی شدهبه ارزش 1 میلیارد و 500 میلیون تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش  700 میلیون تومانوثیقه کارشناسی شدهارزش 150 میلیون تومان و …
سند جهت ضمانتارزش 400 میلیون تومان و …سند برای دادسرابه ارزش 350 میلیون تومان و …
سند جهت برای ضمانت متهماز 50 میلیون تا 5 میلیارد تومان و …سند برای دادگاهبا ارزش 550 میلیون تومان و …

موارد ذکر شده در جدول تنها جهت اطلاع خانواده های محترم می باشد و شما عزیزان میتوانید جهت تهیه سند بدون محدودیت در میزان وثیقه ، با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس حاصل نمائید . گروه مشاورین کارگزاران سند ملکی و اجاره‌ای را بدون محدودیت در میزان وثیقه در تمامی شهرهای کشور در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. اسنادی که برای شما ارائه می شوند کاملا سالم ، بدون مورد و مشکل هستند ، و از لحاظ بررسی های بعدی به عمل آمده از طریق کارشناسان رسمی دادگستری فاقد هرگونه مشکل و ایرادی خواهند بود. انجام این کار ( اجاره سند ) زمانی که توسط افراد غیر متخصص در این زمینه صورت می گیرد ممکن است باعث وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به خانواده متهم و همچنین هدر رفتن هزینه و فرصت آن ها شود. منظور از افراد غیر متخصص همان دفاتر غیرعامل در این زمینه هستند که متأسفانه تجربه کافی در این زمینه را نداشته و طبق قوانین این کار عمل نمی کنند و یا افرادی که زمینه کاری آنها کاملا غیرمرتبط است و در زمینه اجاره سند به شکلی غیر حرفه ای در حال فعالیت هستند.

چرا که در بسیاری از موارد و زمانی که این کار به شکل درست و توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام  نگیرد ، به هنگام بازرسی و بررسی ملک مورد نظر از طرف کارشناسان محترم دادگستری ، میزان و مبلغ قرار متهم را به صورت کامل در بر نمی گیرد و یا ممکن است حتی چنین ملکی وجود نداشته باشد و درنتیجه جز ضرر و زیان و اتلاف زمان چیزی نصیبشان نشود و در مسیر حل یک مشکل ، با مشکلات بزرگتری روبرو شوند. بنابراین اگر به وقت ، سرمایه و آزادی عزیزان خود بها می دهید ، برای اجاره سند حتما با افراد کاردان و متخصص در این زمینه همکاری نمائید ، زیرا که تخصص و تجربه در این زمینه حرف اول را خواهد زد.

اچاره سند بدون پیش پرداخت

اچاره سند بدون پیش پرداخت

وثیقه گذاشتن برای زندانی ! وثیقه می تواند مال منقول و یا غیرمنقول باشد و همانطور که گفته شد باید ارزش آن با میزان وثیقه برابری کند. در صورتی که متهم دسترسی به این میزان وثیقه را نداشته باشد می تواند آن را اجاره کند. هزینه سند اجاره ای که توسط گروه مشاورین کارگزاران در اختیار شما قرار داده می شود بصورت درصدی نبوده و با توجه به میزان قرار ، شرایط کاری و روند پروسه کاری پرونده شما ، ارائه می شود .

اجاره سند چه زمانی می تواند سودمند باشد ؟

شخصی که متهم به جرمی شده و در دادگاه حاضر می شود ، ممکن است با توجه به نوع اتهام و شرایط پیش آمده در پرونده زندانی شود. در این شرایط اگر مقام محترم قضایی قرار وثیقه صادر کند می توان با توجه به مبلغ وثیقه که آن هم توسط مقام محترم قضایی تعیین می شود ، وثیقه ای با همان ارزش تهیه و به دادگاه یا دادسرا ارائه نمود. اما زمانی که ما این میزان وثیقه را در دست نداریم یکی از آسان ترین و شاید بهترین راه های که وجود دارد این است که می توانیم آن را اجاره کنیم. هنگام صدور قرار وثیقه از سوی مقام محترم قضایی ، متهم می تواند با تودیع وثیقه مناسب به‌جای اینکه بیهوده در زندان وقت خود را تلف کند در خارج از زندان به کارهایی که می تواند جهت رفع اتهام از خود بینجامد بکوشد. خدماتی که توسط گروه مشاورین کارگزارن ارائه میشود شامل اجاره سند برای آزادی زندانی ، مرخصی زندانی ، سند برای دادگاه و یا دادسرا ، سند برای تعزیرات حکومتی ، ممنوع الخروجی و … میباشد .

همانگونه که اشاره شد ممکن است بسیاری از افراد دسترسی به وثیقه مد نظر با آن میزان ارزش تعیین شده را نداشته باشند (دوست و آشنا و …). به همین خاطر اجاره سند و تهیه وثیقه اجاره ای یکی از راه های آسان برای اینگونه مواقع است. هم اکنون در کشور ما ، افراد و یا دفاتر مختلف در زمینه اجاره سند مشغول به فعالیت هستند که البته مهم ترین موضوع صحت عملکرد این مراجع می باشد. گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین و با سابقه ترین مراجع اجاره سند برای دادگاه و دادسرا و آزادی زندانی می باشد. گروه کارگزاران معتبر ، فوری و  پشتیبان 24 ساعته برای شماست. تمامی مراحل کار در کارگزاران زیر نظر وکلای مجرب و کاربلد دادگستری صورت می گیرد. لازم است بدانید کلیه خدمات در کمتر از 72 ساعت کاری انجام شده و تسویه حساب بدون هیچ پیش پرداختی و بعد از اتمام مراحل قانونی و اداری صورت خواهد گرفت.

شرایط اجاره سند

مراحل تودیع وثیقه در دفتر گروه مشاورین کارگزاران

 • 1- حضور در دفتر کارگزاران و دریافت مشاوره تخصصی رایگان ، تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی
 • 2- ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع شده است
 • 3- ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور
 • 4- اگر مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید ، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود
 • 5- نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود

مسلما همانند هر فعالیت دیگری ، اجاره سند هم شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. اسنادی که برای یک شخص در قالب اجاره سند به دادگاه ارائه می شوند باید از لحاظ کارهای تکمیلی بی عیب و نقص باشند . به طور کلی سند هر ملکی را نمی توان در دادگاه به عنوان وثیقه ارائه کرد به عنوان مثال سند ملک مشاعی که دارای حدود و اربعه نمی باشد ، نمیتوان آن را ارزیابی و قیمت گذاری کرده و به عنوان وثیقه جهت آزادی زندانی تودیع نمود . بنابراین در هنگام اجاره سند لازم است تا نهایت دقت صورت گیرد تا باعث هدر رفتن زمان و هزینه نشود. چه بسیار بودند آن دست از عزیزانی که نیاز به سند و تهیه وثیقه اجاره ای داشتند اما با دچار شدن به دام افراد کلاهبردار و یا غیر حرفه ای در این زمینه ، هزینه و وقت خود را از دست داده و برای شخصی که نیاز به سند داشت هم کاری از پیش نبردند. آیا این میزان از وقت و هزینه به راحتی بازخواهد گشت ؟؟؟

پس اگر تمام این موضوعات برای شما مهم است ، قبل از اقدام به هرگونه اجاره سند و یا پرداخت هزینه ، نسبت به صحت عملکرد مرجع مربوط اطمینان لازم را حاصل نمائید. اجاره سند برای دادگاه معمولا سالانه است و هزینه اجاره سند هم توسط کارشناس محاسبه و برآورد خواهد شد. به کمک کارگزاران شما قادر خواهید بود در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن و به صورت فوری سند مناسب با نیاز خود را تهیه و در اختیار دادگاه قرار دهید. البته که قبل از هر چیز از طریق خطوط ارتباطی با دفتر مجموعه تماس گرفته و با کارشناسان مجرب ما به صورت کاملا رایگان مشاوره های لازم را انجام دهید. در صورت احراز شرایط پرونده شما ، سریعا و بدون معطلی مراحل کاری شما توسط کارشناسان و وکلای ما شروع خواهد شد.

تامین وثیقه ارزان قیمت

تامین وثیقه ارزان قیمت

اجاره سند در کارگزاران به شکل کاملا اصولی و زیر نظر کارشناسان متخصص صورت می گیرد.سند ارائه شده متناسب با نیاز شما بوده و باقیمت مناسب ارائه و انجام خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی اجاره سند ، وثیقه برای متهم و زندانی

قرار وثیقه برای اجاره سند به عنوان یکی از قرارهای تامین کیفری است که در ماده 132 قانون دادرسی دادگاه عمومی و انقلاب در امورات کیفری مورد توجه است. از آنجا که باید عین مال و یا سند مالکیت در اختیار دادسرا قرار گیرد می توان گفت این قرار شدید ترین نوع قرار ها است . پس در این شرایط عین مال ، دیگر در اختیار ما نیست و تماما در اختیار مرجع قضایی به امانت خواهد ماند. از این جهت این قرار به عنوان مطمئن ترین نوع قرار شناخته می شود. میزان این قرار توسط مقام محترم قضایی تعیین می شود. این میزان با توجه به نوع پرونده و میزان خسارت و … متغیر است. که متهم می تواند سند ملکی ، وجه نقد و یا ضمانت نامه بانکی و … ارائه کند تا ارزش آن با قرار صادره برابری نماید.

یک نکته مهم در اجاره سند

مطابق با ماده 124 آیین اجرایی کشور ، در صورتی که متهم پرونده ، پس از به اتمام رسیدن زمان مشخصی که توسط مراجع قضایی تعیین شده است به زندان مراجعه نکند و همچنین عذر موجهی هم نداشته باشد ، ایامی که او غیبت داشته است جزو محکومیت او محسوب نشده و وثیقه مورد نظر نیز مصادره میشود. پس از این جهت حتما توجه داشته باشید که نباید شرایط را برای خود و همچنین سند گذار مشکل نمود. همراهی شما خانواده های محترم در پیشبرد روند تودیع وثیقه همراه و اجاره سند با صبر و شکیبایی در کنار گروه مشاورین کارگزاران و عدم اعتماد به افراد و دفاتر غیر عامل که غالبا روند پروند را دچار مخاطره می کند ، باعث تسریع در حل مشکل شما خواهد شد. شما با حضور در کنار کارگزاران و با اعتماد به گروه کارگزاران ، در کمتر از 72 ساعت شاهد آزادی عزیزان خود خواهید بود.

آیا میتوان با گروه مشاورین کارگزاران همکاری نمود ؟

یکی از موضوعات مورد سوال شاید این باشد که امکان همکاری و ارائه سند جهت آزادی زندانی به مجموعه کارگزاران برای بهره مندی در این امر خدا پسندانه وجود دارد یا خیر ؟ شما عزیزان که صاحبین املاک معتبر هستید ، میتوانید در صورت تمایل اسناد خود را ( درصوت نداشتن مشکلات شهرداری و اوقاف و … ) ، پس از مشاوره با کارشناسان مجموعه ، در امر خدا پسندانه ضمانت و آزادی زندانیان و اجاره سند مشارکت داشته و موجبات آزادی زندانی جرائم غیر عمد را موجب باشید .

مراحل تودیع وثیقه در دفتر گروه مشاورین کارگزاران

مراحل تودیع وثیقه در دفتر گروه مشاورین کارگزاران

البته لازم به ذکر است که می بایست در دفتر گروه مشاورین کارگزاران حضور داشته باشید تا ضمن مشاوره ها و راهنمایی های لازم ، شرایط اخذ سند کارشناسی و بررسی شود تا نهایتا شما نیز بتوانید در این امر شرکت کنید .

آیا گروه مشاورین کارگزاران جهت اخذ وام ؛ خدمات اجاره سند را ارائه می کند ؟

همانطور که درابتدای مطلب اشاره شد خدمات مجموعه ما ، تنها شامل اجاره اسناد سالم و شش دانگ جهت ضمانت و همچنین آزادی متهم و زندانیان جرائم غیر عمد می باشد . جهت تامین سند و اجاره سند برای اخذ وام نیز میتوانید اسناد اجاره ای در ارزش های مورد نیاز را از سایر مراجع تامین کننده سند جهت وام تهیه کنید و عملا منع قانونی برای این کار وجود ندارد اما همانند اجاره سند جهت ضمانت متهم و زندانی ، در قبال عقد قرارداد اجاره و همچنین پرداخت هزینه میتوانید سند مد نظر را برای مدت مشخصی تهیه کنید .

تشدید و تقلیل قرار و مواد قانونی در خصوص اجاره سند

قرارهای تامین کیفری با توجه به میزان جرمی که به وقوع میپیوندد متفاوت است از جمله قرار های تامین کیفری : قرار کفالت ، قرار وثیقه و قرار بازداشت موقت می باشد که از جمله سنگین ترین انواع قرارهای کیفری هستند .

در این مقاله سعی میکنیم با قرار وثیقه و شرایط تشدید و تقلیل قانونی آن تا حدودی آشنا شویم همانطور که می دانید وقتی جرمی اتفاق می افتد چه به واسطه شاکی خصوصی یا بدون وجود شاکی خصوصی که جنبه عمومی داشته باشد و دادسرا به نمایندگی از مردم جامعه طرح کند باید تحقیقاتی در آن زمینه صورت گیرد و علل و شرایط بروز جرم محرز شود که آن را تحقیقات مقدماتی می نامیم که عموما توسط بازپرس یا دادیار صورت می گیرد .از اینرو جهت دسترسی سریع به متهم در زمان تحقیقات مقدماتی گاهی باید تصمیماتی توسط مرجع قضایی اتخاذ شود که حضور متهم در آن الزامی می باشد .

از طرفی قانون گذار کسی را مجرم میداند که جرم علیه او در دادگاه به اثبات رسیده باشد و نمیتوان متهم و مضنون را مجرم دانست و حدود و آزادی های او را به طور کامل محدود کرد .

توجه داشه باشید که مجرم با متهم فرق دارد و نباید مانند مجرم با او رفتار کرد . از سوی دیگر وضعیت متهم نیز با شهروندان عادی متفاوت خواهد بود و تا حدودی از آن آزادی ها کاسته خواهد شد بنابراین وقتی جرمی اتفاق می افتد و به واسطه آن فردی راهی دادسرا می شود با قرار تامین کیفری روبرو شده که در این شرایط تشدید و تقلیل ( تخفیف ) قرار کیفری توسط مقام محترم قضایی انجام می شود درواقع این امر و اجاره سند و گذاشتن آن در اختیار دولت ضمانتی است برای حضور متهم هروقت که مرجع قضایی لازم بداند تا دسترسی به وی آسان تر باشد .

شرایط تقلیل و تشدید قرار کیفری در اجاره سند

ماده 242

هرگاه در جرایم بند های (الف) (ب) (پ) و (ت) ماده 302 این قانون تا 2 ماه و سایر جرایم تا یک ماه به علت صدور قرار تامین ، متهم در بازداشت بماند و پرونده اتهامی او منتهی به تصمیم نهایی در دادسرا نشود بازپرس مکلف به فک یا تخفیف قرار تامین است .

اگر علل موجهی بر ابقا قرار وجود داشته باشد با ذکر علل مزبور قرار ابقا و مراتب به متهم ابلاغ می شود متهم می تواند از این تصمیم ظرف 10 روز از تاریخ ابلاغ به دادگاه صالح اعتراض کند فک یا تخفیف قرار بدون نیاز به موافقت دادستان انجام می شود و ابقای تامین باید به تایید دادستان برسد و در صورت مخالفت دادستان ، حل اختلاف با دادگاه صالح است . فک ، تخفیف یا ابقا بازداشت موقت باید به تایید دادستان برسد و در صورت مخالفت دادستان حل اختلاف با دادگاه صالح است . هرگاه بازداشت متهم ادامه یابد مقررات این ماده حسب مورد ، هر دو ماه یا هر یک ماه اعمال می شود به هر حال مدت بازداشت متهم نباید از حداقل مجازات مقرر در قانون برای آن جرم تجاوز کند و در هر صورت در جرایم موجب مجازات سلب حیات مدت بازداشت موقت تا دو سال و در سایر جرایم از یک سال تجاور نمی کند .

شرایط تشدید قرار

شرایط تشدید قرار

تبصره 1 : حداکثر مدت بازداشت شامل مجموع قرار های صادره در دادسرا و دادگاه است و سایر قرارهای های منتفی به بازداشت متهم را نیز شامل می شود .

تبصره 2 : تکلیف بازپرس به اظهار نظر درباره درخواست متهم موضوع ماده 241 این قانون در صورتی که وفق این ماده نسبت به قرار اظهار نشده باشد .

|||  اجاره سند جهت ارائه به مراجع قضایی ، تا موعد رسیدگی نهایی به پرونده میتواند موجبات آزادی موقت متهم را جهت رسیدگی به کارهای پرونده فراهم کند .

ماده 243

بازپرس میتواند در تمامی مراحل تحقیقات با رعایت مقررات این قانون ، قرار تامین صادر شده را تشدید کند یا تخفیف دهد .

تبصره : تشدید یا تقلیل قرار تامین ، اعم از تبدیل نوع قرار تا تغییر مبلغ آن است .

ماده 244

دادستان در جریان تحقیقات مقدماتی تا پیش از تنظیم کیفرخواست میتواند تشدید یا تقلیل تامین را از بازپرس درخواست کند . هر گاه بین بازپرس و دادستان موافقت حاصل نشود پرونده برای رفع اختلاف به دادگاه ارسال می شود و بازپرس طبق نظر دادگاه اقدام میکند .پس از تنظیم کیفر خواست نیز دادستان میتواند حسب مورد از دادگاهی که پرونده در آن مطرح است ، درخواست تشدید یا تخفیف تامین کند . متهم نیز میتواند تخفیف تامین را درخواست کند .تقاضای فرجام خواهی نسبت به حکم ، مانع از آن نیست که دادگاه صادر کننده حکم به این درخواست رسیدگی کند در صورت رد درخواست ، مراتب رد در پرونده ثبت می شود . تصمیم دادگاه در این موارد قطعی است .

تبصره 1 : تقاضای دادستان یا متهم به شرح مقرر در این ماده ، در مورد تشدید یا تخفیف تامین نمیتواند بیش از یکبار مطرح شود

تبصره 2 : چنانچه از نظر دادگاه قرار تامین صادره متناسب نباشد ، نسبت به تخفیف یا تشدید آن اتخاذ تصمیم می نماید

ماده 245

دادگاه صالح موضوع مواد 240 ، 242 ، 244 این قانون مکلف است در وقت فوق العاده به اختلاف دادستان و بازپرس یا اعتراض متهم رسیدگی نماید . تصمیم دادگاه قطعی است .

ماده 246

در مواردی که پرونده متهم در دادگاه مطرح شده ، از متهم قبلا تامین اخذ نشده یا تامین قبلی منتفی شده باشد دادگاه خود ، یا به تقاضای دادستان با رعایت مقررات این قانون قرار تامین یا نظارت قضایی صادر می کند .چنانچه تصمیم دادگاه منتهی به صدور قرار بازداشت موقت شود این قرار طبق مقررات این قانون قابل اعتراض در دادگاه تجدید نظر استان است .

صدور قرار تامین کیفری برای متهم می بایست با رعایت مفاد ماده 134 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1378 صادر شود در اینصورت قرار مذکور می بایست با اهمیت جرم و شدت مجازات و دلایل و اسباب اتهام و احتمال فرار متهم و از بین رفتن آثار جرم و سابقه متهم و وضعیت مزاج فرد ، سن و حیثیت او متناسب باشد . انواع قرار های تامین کیفری نیز در ماده 132 قانون فوق الذکر بیان شده است .

|||  اجاره سند از گروه مشاورین کارگزاران جهت آزادی و ضمانت متهم یا زندانی در کمتر از 72 ساعت کاری انجام خواهد شد !

اما موجب بند 2 ماده 3 قانون تشکیل دادگاه های عمومی و انقلاب مصوب سال 1381 از انواع قرار های تامین یاد شده فقط قرار بازداشت موقت از بدو صدور قابل اعتراض می باشد و سایر قرار ها در صورت تشدید قابل اعتراض نمی باشند چرا که تشدید قرار تامین کیفری ممکن است موجبات سلب آزادی متهم را فراهم نماید بنابراین اعتراض نسبت به قرار بازداشت موقت و فک آن در محکمه و نظر محکمه مبنی بر صدور قرار خفیف تر ، دادسرا مکلف است قرار تامین کیفری مناسب غیر از بازداشت موقت صادر نماید .

و اما در صورت اعتراض نسبت به تشدید قرار تامین کیفری و فک آن در محکمه دادسرا باید میزان و نوع قرار مشدد را به نوع و میزان اولیه برگرداند ضمنا در صورتی که محکمه راسا نوع یا میزان قرار تامین کیفری را مشخص نماید دادسرا مکلف به تبعیت از نظر محکمه خواهد بود .

ماده 251

هرگاه متهم یا محکوم علیه در مواعد مقرر حاضر شود یا پس از آن حاضر و عذر موجه خود را اثبات کند ، با شروع به اجرای حبس و تبعید یا اقامت اجباری و با رعایت کامل سایر مجازات ها و یا صدور قرار های منع و موقوفی و تعلیق تعقیب ، تعلیق اجرای مجازات و مختومه شدن پرونده به هر کیفیت ، قرار تامین و نظارت قضایی لغو می شود .

تبصره : در صورت القا قرار تامین یا نظارت قضایی ،  این امر بلافاصله به مراجع مربوط اعلام می شود .

ماده 254

هرگام متهم از اجرای قرار نظارت قضایی که تواما با قرار تامین صادر شده است تخلف کند قرار نظارت لغو و قرار تامین تشدید می شود و درصورت تخلف متهم از اجرای قرار نظارت مستقل ، قرار صادره به قرار تامین مناسب تبدیل می گردد .مفاد این ماده حین صدور قرار نظارت قضایی به متهم تفهیم می شود .

تبصره : در اجرای این ماده نمیتوان قرار صادره را به قرار بازداشت موقت تبدیل کرد .

ماده 267

در صورت موافقت دادستان با قرار بازپرس ، در خصوص عدم صلاحیت ، پرونده به مراجع صالح ارسال می شود و در موارد موقوفی یا منع تعقیب ، بازپرس مراتب را به طرفین ابلاغ می کند در این صورت قرار تامین و قرار نظارت قضایی ملغی می گردد و چنانچه متهم بازداشت باشد بلافاصله آزاد می شود . قاضی  مربوطه مکلف است از قرار تامین ماخوذه رفع اثر نماید .

ماده 27

علاوه بر موارد مقرر در این قانون ؛ قرار های بازپرس در موارد زیر قایل اعتراض است :

 • الف : قرار منع و موقوفی ، تعقیب و اناطه به تقاضای شاکی
 • ب : قرار بازداشت موقت ، ابقا و تشدید تامین به تقاضای متهم
 • پ : قرار تامین خواسته به تقاضای متهم

تبصره : مهلت اعتراض به قرار های قابل اعتراض برای اشخاص مقیم ایران 10 روز و برای اشخاص خارج از کشور 1 ماه از تاریخ ابلاغ است .

ماده 281

هرگاه قبل از ارسال پرونده به دادگاه ، موجبی بر آزادی متهم یا تبدیل قرار تامین بوجود آید دادسرا با رعایت مقررات قانونی اقدام می کند

ماده 508

قاضی اجرای احکام کیفری در مورد درخواست محکوم علیه ، کفیل یا وثیقه گذار مبنی بر تعدیل قرار تامین ، تغییر کفیل یا وثیقه گذار و یا جایگزینی وثیقه برای اجاره سند تصمیم می گیرد .

تفاوت سند رسمی و سند عادی در اجاره سند

یکی از مواردی که در مورد اجاره سند نیز اهمیت دارد این است که سند اعتبار لازم را جهت ارائه به مراجع قضایی داشته باشد . در این بخش بد نیست تا با انواع سند های موجود آشنایی مختصری داشته باشید چرا که هنگام اجاره سند باید به برخی از این موارد شخصا دقت کنید .

به طور کلی برای اثبات و احقاق حق هرگونه ادعایی باید دلیل مربوط به آن موضوع چه به صورت جزئی و چه کلی ارائه شود تا با استناد به آن بتوان احقاق حق نمود . نمونه‌ای از دلایل ، انواع اسناد می باشد از قبیل : سند عادی ، سند رسمی ، شهادت ، اقرار و در نهایت اوضاع و شرایطی که بر حسب مورد موجب علم قاضی می شود .

تفاوت سند عادی و رسمی در اجاره سند

تفاوت سند عادی و رسمی در اجاره سند

بنابراین یکی از ارکان اثبات حق وجود سند به عنوان مهم ترین اصل می باشد . کلا اسناد به دو صورت عادی و رسمی می باشند و البته برای اجرایی نمودن ، سند لازم الاجرا غیر از آن باید بررسی شود .

نکات مهم اجاره سند و اعتبار سند

سند در حالت کلی عبارت است از نوشته و کتابتی که در مقام اقامه دعوی و یا مطرح نمون ادعایی و همچنین دفاع از حق خود در مقابل ادعای مطرحه علیه شخص میتوان به آن استناد کرد .

نوشته یا کتابت هنگامی به عنوان سند تلقی می گردد که دارای امضا اثر انگشت و یا مهر کسی باشد که سند به او مربوط می شود . نوشته‌ای را میتوان در ثابت نمودن اعمال حقوقی به کار برد که توسط اشخاصی تنظیم به امضا و مهر رسیده باشد که در آن اعمال موثر باشند و اطلاعات اشخاصی که عمل حقوقی را انجام ندادند اگر طی نوشته طرح شود از آن به عنوان شهادت نامه یاد می شود و نمیتوان آن را سند دانست مانند گواهی کردن شخصی در هنگام حوادث و وقایع .

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره ای در مورد اجاره سند با ما ارتباط برقرار کنید.

لازم به ذکر است که شهادت نامه به طور خاص سند به حساب نمی آید و فقط نوشته ، شهادت نامه را اعتبار می بخشد . درواقع شهادت نامه نوشته کتبی برای اطلاع اشخاصی می باشد که در عمل حقوقی یا وقایع مورد استناد دخالت نداشتند . برای فکس یا کپی نمیتوان ارزش سند قائل شد و در صورت نیاز باید اصل سند ارائه شود . مفاد سند در صورتی اعتبار دارد که مخالف قانون نباشد . هنگام اجاره سند یکی از موارد مهم همین موضوع اعتبار سند است .

سند رسمی

انواع اسنادی که نزد اداره ثبت اسناد و املاک کشور و یا در دفاتر اسناد رسمی و یا نزد سایر مامورین رسمی که در حدود و صلاحیت آنها ، و از طریق قوانین و مقررات قانونی تنظیم شده سند رسمی است .

منظور از مامور رسمی کسی است که ماموریت او در قانون پیش بینی و لحاظ شده باشد اعم از اینکه در استخدام دولت باشد یا نباشد . بنابراین ضمن ماموران وزرات خانه ها و شهرداری ، بلکه اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری و سازمان هایی که با مجوز قانونی تاسیس شده باشند جزء این مامور ها هستند .

سند عادی

انواع اسنادی که نزد اداره ثبت اسناد و املاک کشور و یا در دفاتر اسناد رسمی و یا در نزد سایر مامورین رسمی که در حدود و صلاحیت آنها و بر طبق قوانین و مقررات قانونی تنظیم نشده ، عادی است .

در اسناد عادی ، تاریخ فقط در مورد افرادی که در تنظیم شرکت داشته باشند و وراث آنها و شخصی که به نفع او وصیت شده باشد اعتبار دارد .

هرگاه سند عادی دارای تعداد متعددی باشد هرکدام از آنها زمانی دارای اعتبار می باشد که امضا یا مهر اصل را دارا باشد .

سند عادی در حکم سند رسمی برای اجاره سند

اسناد عادی در دو حالت اعتبار سند رسمی دارد

 • درباره طرفین و وراث و قائم مقام قانونی آن . اگر طرفی که سند علیه او اقامه شده است صدور آن را از منتصب الیه تصدیق نماید
 • هرگاه درمحکمه ثابت شود که سند مزبور را طرفی که آن را تکذیب یا تردید کرده امضا یا مهر کرده است

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره ای در مورد اجاره سند با ما ارتباط برقرار کنید.

سند ملکی وقفی

منظور از ملک وقفی به معنای تصاحب اداره اوقاف نیست.درواقع ملک یا زمین توسط صاحب اولیه وقف شده است و اداره اوقاف با واگذاری آن زمین و دریافت اجاره عرصه بصورت اقساط ۹۹ ساله به اشخاص دیگر که مبلغ چندان زیادی نمی باشد در امور مربوطه مصرف میکند.البته این بدان معنی نیست که اقساط ۹۹ ساله اجاره به شرط تملیک باشد.
املاک وقفی دارای سند هستند و هیچ مشکلی یا معارضی بابت خرید و فروش و رهن و اجاره و حتی ساخت و ساز در آن زمین وجود ندارد.اتفاقا برای شخصی که با بودجه کمتری میخواهد صاحب خانه شود مورد مناسبی می باشد و حتی میتواند با خرید زمین وقفی در صورتی که شرایط دریافت تسهیلات را دارا باشد،وام دریافت کند و ساخت و ساز انجام دهد.

شما در حال مطالعه مقاله اجاره سند می باشید. با ما همراه باشید:

سند اوقافی

این نوع سند اختیار تام را به مالک نمی دهد و در حقیقت با پرداخت اقساط سالانه که گفته شد مبلغ زیادی نمیباشد، برای هر کاری از قبیل نقل و انتقال باید اجازه اوقاف اخذ شود.املاکی که این برگه را دارند در حقیقت مالک عرصه نیستند و دارای سند اعیان و اجاره نامه عرصه ملک وقف شده هستند و در واقع خریدار حق مالکیتی روی عرصه ندارد و تنها مالک اعیان است.در واقع تفاوت این نوع سند با سند ملکی این است که نه تنها بدون اجازه اداره اوقاف و بدون مجوز آن حق فروش ندارید بلکه برای هر گونه تغییری در املاک اوقافی باید با نظر و تایید اداره اوقاف همراه باشید.

در خرید و فروش ملک موقوفی خریدار فقط اعیان ملک مورد نظر را خریداری می کند و مالکیت عرصه با متولی آن ملک است که برای عرصه باید بصورت سالانه مبلغی را به عنوان اجاره عرصه به متولی پرداخت کنید.با بیان این شرایط باید در نظر داشت که گاهی فروش این نوع املاک بعضا با دشواری روبرو است، که بخشی از آن به علت ناآگاهی و باور نادرست مردم نسبت به املاک اوقافی میباشد.

در این مقاله سعی کردیم شما را با انواع اسناد و شرایط اجاره سند آشنا کنیم و شرایط و ضوابط هر یک نیز به اختصار مورد بررسی قرار دهیم، ولی نکته مهم این است که چه نوع سندی را میتوانیم برای مجامع قضایی و دادگاه ها و دادسراها برای تودیع وثیقه و ضمانت آزادی متهم ارائه بدهیم؟
از بین تمامی اسناد فقط سند ششدانگ رسمی بصورت دفترچه ای یا سند تک برگ بدلیل اینکه دارای حدود و اربعه بوده و بصورت تمام و کمال
(عرصه و اعیان) دارای مالکیت شخص میباشد در مجامع قضایی مورد قبول میباشد.
گروه مشاورین کارگزاران با ارائه اسناد رسمی تک برگ و انجام پروسه کاری و قانونی تودیع وثیقه و اجاره سند برای ضمانت و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در کنار شماست.

دعای خیر شما راه گشای ماست

سند لازم الاجرا

هرگونه سند اعم از عادی یا رسمی که شخص به واسطه آن موظف ، بدهکار یا متعهد است که با اختیار خود آن بدهی را بپردازد یا دین را ادا نماید ولی به آن عمل نکند ذینفع ( طلبکار ) یا متعهدله بدون اینکه طرح دعوی کند و بدون نیاز به حکم قاضی میتواند به تشکیلات اجرایی مربوط به آن مراجعه نماید و متعهد را مجبور به اجرای موضوع سند نماید .

برای مثال اگر شخصی به موجب سند رسمی که در دفتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد و مبلغی را از شخصی طلب داشته باشد و بدهکار از پرداخت آن اجتناب کند نیازی به اقامه دعوی نیست و میتواند به اجرای ثبت مراجعه کند تا مامورین اجرای ثبت نسبت به وصول آن طلب اقدام نمایند .

امروزه اسناد جدید به صورت تک برگی صادر می شوند و جهت اجاره سند نیز مشکلی ندارند ، البته در صورتی که شروط لازم ذکر شده را داشت باشند .

سند در حکم لازم الاجرا

سندی که در حکم سند لازم الاجرا باشد از نظر اجرای موضوع مانند سند لازم الاجرا می باشد از اینرو ” چک ” در حکم سند لازم الاجرا می باشد . چک های صادر شده عهده بانک هایی که طبق قانون در ایران یا شعب مربوطه در خارج از کشور هستند در حکم اسناد لازم الاجرا می باشند و این یعنی وقتی دارنده چک برای وصول به بانک مراجعه کند و با عدم موجودی کافی و یا دلایل دیگر من جمله نبود محل که منجر به برگشت چک و عدم پرداخت شود میتواند طبق قانون به اجرای اسناد رسمی وجه ( چک ) را از صادر کننده وصل کند .

اما در ابتدای مقاله اشاره کردیم که ضمانت با کدام نوع اسناد امکان پذیر است ؟ سند عادی یا سند رسمی ؟ به عبارتی اگر نیاز به اجاره سند جهت ضمانت یا آزادی متهم بود ، چه نوع سندی میتواند این امر را محقق کند ؟ با توجه به مطالب فوق در زمینه تفاوت های اسناد عادی و رسمی ، قابل ذکر است که اسناد رسمی که در دفاتر اسناد رسمی و در نزد اداره ثبت اسناد و املاک کشور تنظیم و به ثبت رسیده باشد و دارای حدود و اربعه باشند مورد تایید مقام محترم قضایی بوده و میتوان از آن به عنوان وثیقه جهت ضمانت و آزادی متهم بهره‌مند شد . در ادامه به چند سئوال متداول پاسخ داده شده است .

اجاره سند برای وام

گرچه گروه مشاورین کارگزاران در زمینه اجاره سند برای وام خدماتی ارائه نمی کند اما بد نیست در این مورد مختصر اطلاعاتی داشته باشید . زمانی که شخصی متقاضی دریافت وام از بانک است ، در صورتی که بانک با ارائه وام به او موافقت نماید ضمن ارائه مدارک هویتی ، لازم است تا ضمانت نامه معتبری جهت تضمین پرداخت اقساط به موقع ارائه نماید که در صورت عدم پرداخت به موقع چندین قسط ، بانک بتواند از ارزش وثیقه ارائه شده برای تسویه بدهی های شخص متقاضی استفاده کند .

در اکثر موارد سند ملکی و در برخی موارد فیش حقوقی برای ضمانت نیاز است . البته جهت ارائه سند ضمانتی برای وام نیز باید سند شش دانگ بوده و به هنگام استعلام با مشکلاتی همچون ترهین در نزد بانک دیگر و … مواجه نباشد . در این مورد گروه مشاورین کارگزاران خدماتی ارائه نمی کند و میتوانید از سایر مراجع معتبر اقدام به تهیه و اجاره سند جهت اخذ وام نمائید .

سوالات متداول

هزینه اجاره سند هرگز میزان مبلغ مشخصی ندارد و با توجه به شرایط پرونده و میزان قرار وثیقه صادر شده از طرف مقام محترم قضایی مربوطه توسط کارشناسان اجاره سند محاسبه شده و خدمتتان ارائه می شود

بسته به شرایط پرونده و با توجه به تجربه گروه مشاورین کارگزاران از 48 تا نهایتا 72 ساعت کاری

گروه مشاورین کارگزاران هیچ مبلغی در ابتدای قرارداد اجاره سند از شما عزیزان دریافت نخواهد کرد و تمامی مراحل تسویه حساب در اتمام کار صورت خواهد گرفت

تمامی اسناد ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران توسط کارشناسان مجموعه چندین بار مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در اولین اقدام ، مورد تایید کارشناس محترم قضایی قرار خواهند گرفت

115 پاسخ به “اجاره سند”

 1. میلاد صفدری گفت:

  ممنون از همکاری فوق العاده شما

 2. estabraghi hossein گفت:

  با سلام
  بنده سند باغ پسته در استان یزد به همراه پروانه بهره برداری چاه آب دارم با قطعات جداگانه ۶ دانگی
  که از مبلغ ۵ میلیارد تا ۱۰۰ میلیارد قابل قیمت گذاری هست
  اگر برای کسی (زندانی یا رهن بانک)خواستید حاظرم در رهن یا بنام بزنم
  لطفا اطلاع دهید ممنون
  ۰۹۱۳۳۵۵۲۶۲۴

 3. سیاوش گفت:

  سلام شما تیتر زدید که برای وام سند دارید

  • کارگزاران گفت:

   سلام ، خیر برای وام خدمات اجاره سند نداریم دوست من

 4. جهان گفت:

  سلام استاد خسته نباشی یه سند برای کرمان نیاز دارم برای پرونده قضایی سرقت در حدود 200 میلیون تومان

 5. اجاره سند گفت:

  سلام اجاره سند برای کرمان میخواستم از خدمات شما استفاده کنم ممنون اگر راهنمایی کنید

 6. Mahtab گفت:

  سلام خسته نباشید،من به شماره ای که گذاشتین زنگ زدم اما متاستفانه جوابی دریافت نکردم،خواستم سوال کنم قیمت۱۵۰میلیون تومان سند الان چقدر هست ممنون میشم اگه جواب بدین

  • کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما ، خطوط ما همیشه باز هستند و آماده ارائه خدمات هستیم . احیانا در صورت عدم پاسخ با قبول زحمت کمی صبر نموده و مجدد تماس حاصل کنید . در مورد هزینه سند با بررسی شرایط پرونده میتوانیم هزینه دقیق را خدمتتان ارائه کنیم . با تشکر

 7. سارا احمدی گفت:

  سلام و شاد باشید دادگاه فرزند دحتر ما را به 422 میلیارد تومان بر اساس هیچ سند و مستند و دلیل محکوم کزده به صرف شهادت یک هندی در امارات چنین وثیقه ای دارید تا مراحل بررسی دیوان؟؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام شرایط پرونده شما خاص می باشد جهت بررسی دقیق لطفا با مجموعه تماس بگیرید تا پرونده شما دقیقا توسط کارشناسان بررسی شود

 8. باسلام نیازمند ۱۲۰ملیون تومان سند رهنی تا مشخص شدن وضعیت زندانی ممنونم

 9. باسلام شرمنده صدوپنجاه تومان سندبراي خراسان جنوبي بيرجندجهت ازادي زنداني داريد خيلي فوري

  • کارگزاران گفت:

   سلام و عرض ادب تماس بگیرید تا انجام وظیفه بشه ، زنده باشید

 10. روزبهانی گفت:

  سلام خسته نباشید برای آزادی متهم با قرار وثیقه 400 میلیون تومان سند دارید ؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما ، حتما در خدمتتان هستیم ، لطفا با مجموعه جهت مشاوره تماس بگیرید

  • کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز ، بله ، جهت مشاوره با مجموعه در تماس باشید

 11. موسی گفت:

  سلام وقت بخیر من سند خانه دارم شش دانگ هست روستایی هست مشکل مالی دارم نیاز به 100تومن پول دارم آیا میشه استفاده کرد از سند روستایی ممنون

  • کارگزاران گفت:

   سلام وقت بخیر ، جهت ضمانت این سند را استفاده خواهید کرد ؟

 12. سامان گفت:

  سلام برای پرونده سرقت اموال حدود 100 میلیون مال بوده چقدر ممکنه قرار صادر بشه ؟؟؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام بسته به شرایط پرونده متغیر است و نمیشه گفت دقیقا این میزان قرار صادر خواهد شد . مقام محترم قضایی در این خصوص قرار صادر خواهند نمود .

 13. فیروزخان گفت:

  سلام خسته نباشید کارگزاران برای اینکه سندی جهت شهرستان ایلام تهیه کنم شما میتونید اجاره بدید ؟ هزینه اش هم مشکل نیست

  • کارگزاران گفت:

   با سلام بله حتما ، در خدمتیم لطفا از طریق پل های ارتباطی با ما در تماس باشید

 14. سلیمان گفت:

  سلام سند به ارزش 3 میلیارد برای ضمانت جهت پرونده سرقت نیاز دارم که قرار وثیقه صادر شده در سند های شما وجود دارد ؟

 15. همیشه بیدار گفت:

  سلام اجاره سند به مبلغ ۱ و ۲۰۰ میلیارد چه مقدار هزینه نیاز دارد

  • کارگزاران گفت:

   سلام دوست من ، علاوه بر میزان قرار شرایط پرونده نیز باید تلفنی بررسی شود از این جهت خواهشمندیم تا تماس حاصل نمائید با تشکر

 16. مرتضی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ۲۰۰میلیون سند میخوام واسه مشهد آیا دارین یاخیر؟

 17. رضا احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر این شماره هاتون جوابگو نیستن لطفا شماره تماسی رو بزارین که کسی پاسخگو باشه
  سپاسگزارم

  • کارگزاران گفت:

   سلام دوست من وقت بخیر از 8 صبح تا 8 شب همه روزه پاسخگو هستیم . در صورت پاسخ ندادن میتوانید کمی صبر نموده و مجدد با قبول زحمت تماس بگیرید . در خدمتیم

 18. بهادرنظام مهیمی گفت:

  سلام به چه صورت میتوانم سندی تا مبلغ ۶۰۰ میلیون جهت ضمانت برای متهم تهیه نمایم

 19. مهدی گفت:

  تشکر و سپاس بی کران از جناب اقای رشیدی بزرگوار مدیریت مجموعه کارگزاران

 20. مسعود گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  چندین بار باشمارهٔ ۶۶۸۹۱۲۹۰ شما تماس گرفتم موفق به برقراری ارتباط نشدم لطفا شماره ای که پاسخگو باشد معرفی بفرمایید ، باسپاس

  • کارگزاران گفت:

   با سلام لطفا در اینگونه موارد با شماره 66030739 تماس بگیرید . با تشکر

 21. عیسی گفت:

  سلام سنددارم به ارزش 800تا1میلیاردبرای ضمانت فقط یک ساله شهرستان دهدشت برای شیرازوشهرهای اطراف فوری فوری

 22. صامت گفت:

  سلام خدمت شما خیلی خوبه فقط من یه روز تماس گرفتم اصلا نتونستم جواب بگیرم یعنی جواب ندادین تلفنو فرداش صبح زود مجبور شدم تماس بگیرم اما در کل مشاوره شما خیلی خوب بود و راضی بودم زنده باشی عزیز

 23. قاسمی گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید به پرسنل محترم این دفتر سوالی داشتم در رابطه با تهیه ضامن . بنده در شهر اراک هستم استان مرکزی و برای ضمانت در یکی از شعبات دادگاه این شهر نیز به وثیقه به ارزش 2 میلیارد تومان دارم آیا امکان تهیه سند با توجه به قرار گیری شما در تهران برای بنده با قیمتی مناسب امکان پذیر است ؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام شما از هر نقطه کشور کافیست از طریق تلفن های تماس با ما در ارتبط باشید تا بدون معطلی مراحل تودیع وثیقه شما توسط این گروه مشاورین انجام شود

 24. مهراد گفت:

  سلام شماره تماس ها پاسخگو هستید ؟؟

 25. سعید گفت:

  سند 100 تومنی نیاز دارم دارین ؟

 26. ali گفت:

  سلام خسته نباشیدمن به۳۰۰میلیون سندفوری نیازدارم برای استان بوشهرمیخام لطف کنیدراهنمایی کنیدممنون میشم

 27. رزم جو گفت:

  سلام ممنون که پاسخگو هستید تشکر میکنم

 28. رضامنش گفت:

  من چند بار درخواست کردم که قیمت بزارید اما خبری نیست

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام تعرفه اجاره برای میزان قرار های مختلف متفاوت است و لیست قیمت مشخصی ندارد که خدمتتان ارائه کنیم

 29. زمانی گفت:

  سلام تعرفه اجاره را لطفا قرار دهید

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام تعرفه اجاره برای میزان قرار های مختلف متفاوت است و لیست قیمت مشخصی ندارد که خدمتتان ارائه کنیم

 30. زمان گفت:

  اجاره سند چرا وقتی سند هست

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   اجاره سند برای زمانی است که شما دسترسی به سند ندارید

 31. ناشناس گفت:

  من هزینه اجاره ندارم خیلی قیمت ها بالا هستند

 32. امیر گفت:

  سلام سند برای وام 500 میلیونی نیاز دارم

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام متاسفانه خدمات گروه مشاورین کارگزاران شامل وام نمی شود

 33. کاربر گفت:

  سند ضمانتی فوری نیاز دارم 5 ملیارد تومان باشه

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام برای مشاوره از طریق شماره تماس های ارائه شده با ما در ارتباط باشید

 34. رهنما گفت:

  سلام حالتون خوبه من یک سند برای برادرزادم نیاز دارم بخاطر اتهام به اموال مسروقه در کارگاهش که اصلا خبر نداشته و بزودی میره برای دادگاه فک کنم قرار وثیقه صادر بشه براش

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام برای مشاوره لطفا تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم خدمتتان ارائه شود با تشکر

 35. امیر گفت:

  سلام سند برای مشهد میخواستم با مقدار 400 ملیون تومان

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام بله حتما ، لطفا تماس بگیرید در خدمتتان هستیم

 36. بهرام گفت:

  قرارداد اجاره در دفتر خانه تظیم میشه یا خود شما مینویسید میشه توضیح بدید ؟

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما در بخش توضیحات همین قسمت خدمتتان عرض کردیم که قرارداد اجاره سند عطف به قانون مدنی کشور در دفتر گروه مشاورین بین شما و مجموعه تنظیم خواهد شد .

 37. کمیلی گفت:

  سلام خسته نباشید کارگزاران ممنون از خدمات خوب شما باور نمیکردم تنها 3 روز طول بکشه انجام کارای ما ازتون بسیار ممنون هستم و ارزوی توفیق دارم برای شما خوشحال میشم بقیه هم نظر من را ببینند زنده باشید

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام ممنون از نظر لطف شما ، دعای خیر شما راه گشای ماست

 38. سلیمانی گفت:

  سلام خسته نباشید نیازمند یک سند هستم به ارزش 2 میلیارد تومن که توی شیراز لازمم هست چقدر میشه هزینه اش و اینکه دارید ؟

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام بله در خدمتتان هستیم لطف با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد با تشکر

 39. سلیمان گفت:

  عالی و کامل ، مثل همیشه

 40. مهشید پارسا گفت:

  سلام وقتتون بخیر .
  برادر من در یک دعوای دسته جمعی یه نفر رو چاقو میزنه و اون یک نفر از دستش شکایت میکنه و الان در زندان هستش . یعنی از سربازی اون رو برداشتن و به زندان بردن . میخواستم ببینم میتونم براش سند جور کنم؟!

  • karghozaran گفت:

   سلام خوب هستین . ایشون با توجه به اینکه سریاز هستند کمی شرایط تفاوت خواهد داشت . خواهشمندیم در این مورد با دفتر تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم . ممنون

 41. masoudkorani گفت:

  باسلام ببخشید شما جهت وام هم سند اجاره یدید

  • karghozaran گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   نه متاسفانه مجموعه ما برای وام خدمات ندارد

 42. یدالله زاده گفت:

  با سلام قیمت وثیقه 2 ملیاردی چقدر میشه ؟ قرار 2 ملیاردی صادر کردن برای یک هفته نیاز دارم لطفا کمک کنید ممنون

  • karghozaran گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، برای مشاوره با کارشناسان در مورد پرونده تون لطفا با دفتر تماس بگیرید . ممنون

 43. رستم زادگان گفت:

  سلام خوبین . من توی چندجا و مخصوصا چندتا جا از وب سایت شما قشنگ خوندم که به هر کسی که سند اجاره میده اعتماد نکنیم . خب من یه سوالی دارم اونم اینه که تا چه حدی میشه به دفتر یا اون ادم اعتماد کرد وقتی اینهمه کلاهبرداری زیاده و همه دارن سر هم کلاه میذارن ؟ البته من فقط میخوام منو راهنمایی کنید چون بنظرم حداقل شما از خیلی ها مورد اعتماد ترین . خیلی ممنوم از زحمات شما و محبت شما

 44. ایرانی گفت:

  سلام ممنون از اطلاعات خوبی که دادین یه سوال دارم اگه سند من به شکل وکالتی باشه و هنوز به نام من نباشه می تونم این سندو برای یه نفر بدم تا ضمانت کنه خودشو ؟ وکالت داده بمن ولی هنوز به نام خود تغییر ندادم . وکالت فروش

  • karghozaran گفت:

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما ، اگر بخواهیم خیلی سریع و مختصر جواب بدیم ، متاسفانه با وکالت نمیشه کار خاصی کرد .

 45. Rezaei گفت:

  سند اجاره ای برای شعبه شیراز به ارزش 2 ملیارد میتونم تهیه کنم ؟ لطفا سریع کمک کنید

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض ادب ، بله ، لطفا با دفتر تماس بگیرید تا انجام وظیفه کنیم .

 46. ناشناس گفت:

  مراحل دریافت سند رو خوب گفتین فقط اگر سند نداشته باشید چی ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما ، گروه مشاورین کارگزاران به عنوان یکی از بزرگترین مراجع اجاره دهنده سند وضمانت نامه اجاره ای ، با یاری خداوند بدون محدودیت در میزان وثیقه در خدمت شما خواهد بود .

 47. خانم صیفی گفت:

  سلام سند برای دادگاه تهران میخواستم ارزشش 300 ملیون باشه برای شوهرم . البته هیچ جرمی نداره فقط بهش تهمت زدن

  • karghozaran گفت:

   با سلام و وقت بخیر . بله حتما ، لطفا برای مشاوره با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . با تشکر

 48. مهدی قنبری گفت:

  اجاره سند برای دادسرا چقدر طول میکشه کلا ؟

  • karghozaran گفت:

   تماس ، مشاوره و حضور شما در دفتر کارگزاران تنها چند ساعت ، تحویل سند و آزادی زندانی به لطف خدا در کمتر از چند روز کاری .

 49. محمد اصلانی گفت:

  چجوری میشه جلوی این کسایی که همینطوری سند اجاره میدنو گرفت ؟ بابا دیگه شورش درآوردن

 50. امیر جلیلی گفت:

  در مورد مراحل اجاره سند هم یه توضیح بذارین

 51. فیروز گفت:

  تشکر و سپاس از کارگزاران

 52. کامران گفت:

  سلام سند برای سرمایه آزاد یا وام بانکی هم دارید

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض پوزش ، خدمات گروه مشاورین مربوط به ضمانت و ازادی متهم یا زندانی می باشد .

 53. امطر گفت:

  سلام من یه ملک ۶۳ متری توی سلسبیل تهران دارم اگه بخوام سند رو اجاره بدم شرایط چطوریه ،

  • karghozaran گفت:

   با سلام ، جهت کسب اطلاعات در این مورد با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . باتشکر

 54. ابراهیم اسدی گفت:

  سند ملکی شش دانگ مطمئن برای دادگاه تبریز نیاز دارم

 55. کاربر گفت:

  از خدماتتون ممنونم . یک سند برای شعبه 11 ارومیه برای برادرم میخام . بهش تهمت زدن . جرم سنگینی نداره

  • karghozaran گفت:

   با سلام بله می تونید جهت مشاوره با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . با تشکر

 56. محمد زاده گفت:

  با سلام و احترام خدمت کارگزاران عزیز – بنده به شکل فوری نیاز به سند وثیقه به ارزش 100 ملیون تومان برای شعبه شیراز دارم

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما ، بله لطفا با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید

 57. محمدعلی محزونی گفت:

  سلام.ببخشید من هرچی تماس میگیرم کسی تلفن را جواب نمیده.لطفا منو راهنمایی کنید که چطور میتونم با شما تماس بگیرم جهت اجاره سند

  • karghozaran گفت:

   با سلام
   شماره تماس ما همیشه در دسترس هستند . از 8 صبح تا 8 شب در خدمت شما دوست عزیز هستیم .

 58. اکبر رضایی گفت:

  با سلام و عرض احترام به مجموعه کارکنان کارگزاران . اوازه خوبی های شما در همه جا پیچیده و همه جا ذکر خوبی های شما هست . من الله توفیق فقط همین

 59. عظیمی گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از مطالبی که برامون منتشر میکنین سپاس

 60. عبدالله گفت:

  برای اجاره سند فقط باید زنگ بزنیم یا میشه حضوری بیاییم دفترشما ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما کاربر محترم سایت . جهت ارتباط با ما ابتدا پبشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا درمورد پرونده مورد نظرتون مشاوره کنیم و سپس به شکل حضوری در خدمت شما باشیم .

 61. morteza گفت:

  مراحل اداری دریافت سند چقدر زمان میبره و برای چه جرم هایی میشود از این راهکار استفاده کرد؟
  در صورت امکان لطفا مراحل دریافت رو کامل شرح کنید
  تشکر

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض احترام خدمت شما کاربر محترم سایت کارگزاران ، مراحل اداری دریافت سند در مجموعه کارگزاران بسیار راحت و سریع انجام میشه . شما در هر نقطه کشور که باشید می توانید از طریق ارتباط با ما و توسط وکلای باتجربه ما کمتر از 48 ساعت پروسه ازادی متهم خودتون رو شروع کنید .خدمات ما بسیار فوری و به شکل مطمئن انجام می شوند . در رابطه با اجاره سند هم میشه گفت برای اکثر کارهایی که نیاز به وثیقه دارند به غیر برخی جرایم خاص میشه سند اجاره ای استفاده کرد . پیشنهاد میکنم از مطالب سایت به شکل کامل استفاده کنید چون مطمئنا جواب خیلی از سوالتتون رو خواهید یافت با تشکر

 62. vahid jam گفت:

  لیست قیمت هایی که داخل این قسمت گذاشته بودین رو خوندم . بازه تغییرات قیمت هاتون با اون اسناد خیلی بنظرم عالی اومد .واقعا میشه گف جای تشکر داره که مجموعه هایی مثل شما درجهت کمک به کسانی که واقعا غیر عمد یا به دلایل نه چندان جدی در زندان هستند فرصت ایجاد می کنند

 63. فیروز گفت:

  تشکر از وب سایت خوبتون ،اولین وب سایتی که مربوط به اجاره سند بود شما بودین داخل سایتتون خیلی گشتم و مطالب مختلفتون رو مطالعه کردم،واقعا برام مفید بودن بازهم ممنون،حتما برای خوندن مقالات بعدیتون هم مشتاق هستم

 64. aref گفت:

  مدت زمان مرخصی که میشه برای یه نفر گرفت چند روز میتونه باشه حداکثر و اینکه با چه شرایطی میتونه بیرون از زندان باشه

  • karghozaran گفت:

   با سلام و تشکر از شما کاربر گرامی سایت کارگزاران ، شرایط مرخصی را در داخل سایت به طور کامل شرح دادیم و میتونه متفاوت باشه . پیشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی های لازم صورت بگیرن . با تشکر

 65. جدیری گفت:

  سلام . ببخشید من کجای سایت میتونم یک لیست کامل و دقیق از همه قیمت های اجاره سند پیدا کنم ؟ یه لیست کامل ارائه میشه بدین ممنون

  • karghozaran گفت:

   با سلام به قسمت اجاره سند مراجعه کنید ، در این قسمت یک لیست تقریبی برای شما ارائه شده که می تونید جهت اطلاع دقیق از نحوه محاسبه قیمت ها با ما تماس بگیرید . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران