اجاره سند

اجاره سند ، تامین وثیقه بدون محدودیت و فوری برای سراسر کشور

اجاره سند چیست و برای چه موارد قضایی یا اداری میتوان سندی را اجاره کرد ؟ موضوع اجاره سند یکی از مواردی است که هم جنبه قضایی دارد و هم جنبه اداری ( منظور غیر از موارد قضایی ) . جنبه قضایی آن بیشتر برای ضمانت و آزادی زندانیان ، و قسمت اداری بیشتر برای مواردی همچون اخذ وام و ضمانت می باشد . مجموعه ما یعنی گروه مشاورین کارگزاران ، خدمات بخش قضایی جهت اجاره سند و تامین وثیقه را برای هم میهنان عزیز ارائه می نماید .

گروه مشاورین کارگزاران اجاره دهنده سند با هر میزان مبلغ ، برای سراسر کشور بدون هیچگونه پرداخت ، در کمترین زمان ممکن . شما خانواده های محترم می توانید تلفن خود را برداشته و با بزرگترین و معتبر ترین گروه اجاره سند در کشور تماس گرفته و در کمتر از 48 ساعت شاهد آزادی عزیزان خود باشید. گروه مشاورین کارگزاران یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین مراجع تهیه و تامین سند اجاره‌ای ، آماده ارائه خدمات و همچنین مشاوره برای تمامی هم میهنان عزیز از سراسر کشور می باشد. بدون نگرانی و با خیالی آسوده از طریق شماره های تماس موجود در سایت با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره نمائید. گروه مشاورین خبره کارگزاران همه روزه حتی در روز های تعطیل از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی خدمت شما بزرگواران می باشد . اجاره سند و ضمانت نامه توسط مجموعه ما بدون پیش پرداخت و بدون محدودیت در میزان وثیقه و به صورت فوری می باشد.

اگر شما نیز به دنبال اجاره سند هستید مطمئنا می‌دانید که چرا به این سند نیاز دارید و برای چه منظور به دنبال تهیه سند به شکل اجاره‌ای هستید. اما چنانچه به‌خوبی با این موضوع آشنایی ندارید و نمیدانید به چه صورت و از  کجا یک سند یا وثیقه برای اجاره پیدا کنید مطمئن باشید که در این صفحه به پاسخ همه سوالات خود خواهید رسید. نکات زیادی برای اجاره سند و تهیه وثیقه وجود دارند که با تمامی این شرایط و نکات در این بخش آشنا خواهید شد ضمن اینکه می توانید جهت تهیه سند و دریافت مشاوره به صورت کاملا رایگان با گروه مشاورین کارگزاران که یکی از بزرگترین و معتبر ترین و با سایقه ترین مراجع اجاره دهنده سند می باشد همکاری نمائید و بدون دغدغه و در سریع ترین زمان ممکن ، سند اجاره‌ای برای حل مشکل خود تهیه نمائید.

اجاره سند

اجاره سند یکی از روش هایی است که می توان با کمک گرفتن از آن ، برای فردی که متهم شناخته می شود فرصتی را به وجود آورد تا به کمک این ضمانت بتواند خارج از زندان مدتی را به سر برده و به کارهایی که برای رفع اتهام یا کمک به او نیاز است بپردازد.  البته باید توجه کرد سندی را باید ارائه داد که با میزان قرار وثیقه  متهم تناسب داشته باشد.

با تکیه بر تجربه و تخصص گروه مشاورین کارگزاران در کمتر از 72 ساعت شاهد ضمانت و آزادی عزیزان خود خواهید بود. ما در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده و در کمال آرامش به آغوش عزیزان خود بپیوندید. گروه مشاورین کارگزاران با چندین سال سابقه و با داشتن صدها مورد موفق در زمینه مشاوره تودیع وثیقه تا لحظه آزادی زندانی در کنار شما خواهیم بود. اگر قصد دارید از شرایط اجاره سند و هزینه های آن مطلع شوید تا انتهای این صفحه با ما باشید.

تودیع وثیقه اقدامی است که متهم در اثر اتهامی که به وی وارد می شود و در بازداشت به سر میبرد میتواند با اجاره سند و ارائه آن به دادگاه موقعیتی برای خود به وجود آورد تا بتواند فرصت رفع اتهام از خود را پیدا کرده و به پیگیری کارهای حقوقی خود بپردازد. بسیاری از افراد در مورد اجاره و همچنین از ارائه اینگونه خدمات توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند. از این رو وب سایت کارگزاران به عنوان یکی از معتبرترین مراجع اجاره سند در تمام کشور در تلاش است در کمترین زمان ممکن و به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل بتواند با ارائه هرچه بهتر این خدمات و اطلاع رسانی ، گامی مؤثر در جهت ایجاد آسایش برای خانواده های محترم بردارد.

درواقع به نوعی می توان با اجاره سند به فرد این فرصت را داد که زودتر به کارهای خود سر و سامان داده و سریعتر به نتیجه مطلوب برسد. جدول زیر تنها برخی از اسنادی که می توانید توسط گروه کارگزاران تهیه نمائید :

بخشی از اسناد گروه مشاورین کارگزاران
سند اجاره‌ای مسکونی به ارزش 2 میلیارد تومان سند ملکی شش دانگ  به ارزش 1 میلیارد تومان
سند کشاورزی به ارزش 500 میلیون تومان سند ویلایی تا قیمت 2 میلیارد تومان
وثیقه کارشناسی شده به ارزش 500 میلیون تومان وثیقه کارشناسی شده به ارزش 1 میلیارد و 500 میلیون تومان
وثیقه کارشناسی شده به ارزش  700 میلیون تومان وثیقه کارشناسی شده ارزش 150 میلیون تومان و …
سند جهت ضمانت ارزش 400 میلیون تومان و … سند برای دادسرا ارزش 350 میلیون تومان و …

گروه مشاورین کارگزاران اسناد ضمانتی و اجاره‌ای را بدون محدودیت در میزان وثیقه در تمامی شهرهای کشور در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. اسنادی که برای شما ارائه می شوند کاملا سالم و بدون مورد و مشکل خاصی هستند ، و از لحاظ بررسی های بعدی به عمل آمده از طریق کارشناسان رسمی دادگستری فاقد هرگونه مشکل و مورد خاصی می باشند. انجام این کار (اجاره سند) زمانی که توسط افراد غیر متخصص در این زمینه صورت می گیرد ممکن است باعث وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به خانواده متهم و همچنین هدر رفتن هزینه و فرصت آن ها شود. منظور از افراد غیر متخصص همان دفاتر غیرعامل در این زمینه هستند که متأسفانه تجربه کافی در این زمینه نداشته و طبق قوانین این کار عمل نمی کنند و یا افرادی که زمینه کاری آنها کاملا غیرمرتبط است و در زمینه اجاره سند به شکلی غیر حرفه ای در حال فعالیت هستند.

چرا که در بسیاری از موارد و زمانی که این کار به شکل درست و توسط افراد متخصص و حرفه ای صورت نمیگرد ، به هنگام بازرسی و بررسی ملک مورد نظر از طرف کارشناسان محترم دادگستری ، میزان و مبلغ قرار متهم را به صورت کامل در بر نمی گیرد و یا ممکن است حتی چنین ملکی وجود نداشته باشد و درنتیجه جز ضرر و زیان چیزی عاید حالشان نشود در مسیر حل یک مشکل ، با مشکلات بزرگتری روبرو شوند. بنابراین اگر به وقت ، سرمایه و آزادی عزیزان خود بها می دهید ، برای اجاره سند حتما با افراد کاردان و متخصص در این زمینه همکاری نمائید ، زیرا که تخصص و تجربه در این زمینه حرف اول را خواهد زد.

تامین وثیقه بدون پیش پرداخت

وثیقه گذاشتن برای زندانی ! وثیقه می تواند مال منقول و یا غیرمنقول باشد و همانطور که گفته شد باید ارزش آن با میزان وثیقه برابری کند. در صورتی که دسترسی به این میزان وثیقه وجود نداشته باشد می توان آن را اجاره کرد. اجاره وثیقه از دفاتر عامل صورت خواهد گرفت و هزینه اجاره سند و وثیقه باتوجه به ارزش پرونده تعیین خواهد شد و روش محاسبه میزان مبلغ اجاره کاملا مشخص و طبق عرف خودش می باشد. هرگز نمی توان مبلغ اجاره سند را به شکل درصدی از ارزش آن سند محاسبه کرد.

اجاره سند چه زمانی می تواند سودمند باشد ؟

شخصی که متهم به جرمی شده و در دادگاه حاضر می شود ، ممکن است با توجه به نوع اتهام و شرایط پیش آمده در پرونده زندانی شود. در این شرایط اگر مقام محترم قضایی قرار وثیقه صادر کند می توان با توجه به مبلغ وثیقه که آن هم توسط مقام محترم قضایی تعیین می شود ، وثیقه ای با همان ارزش تهیه و به دادگاه یا دادسرا ارائه نمود. اما زمانی که ما این میزان وثیقه را در دست نداریم یکی از آسان ترین و شاید بهترین راه های که وجود دارد این است که ما می توانیم آن را اجاره کنیم. هنگام صدور قرار وثیقه از سوی مقام محترم قضایی ، متهم می تواند با تودیع وثیقه مناسب به‌جای اینکه بیهوده در زندان وقت خود را تلف کند در خارج از زندان به کارهایی که می تواند جهت رفع اتهام از خود انجام دهد بپردازد. خدماتی که توسط گروه مشاورین کارگزارن ارائه میشود شامل اجاره سند برای آزادی زندانی ، مرخصی زندانی ، سند برای دادگاه و یا دادسرا ، سند برای تعزیرات حکومتی ، ممنوع الخروجی و … میباشد

همانگونه که اشاره شد ممکن است بسیاری از افراد دسترسی به وثیقه مد نظر با آن میزان ارزش تعیین شده را نداشته باشند (دوست و آشنا و …). به همین خاطر اجاره سند و تهیه وثیقه اجاره ای یکی از راه های آسان برای اینگونه مواقع است. هم اکنون در کشور ما ، افراد و یا دفاتر مختلف در زمینه اجاره سند مشغول به فعالیت هستند که البته مهم ترین موضوع صحت عملکرد این مراجع می باشد. گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین و با سابقه ترین مراجع اجاره سند برای دادگاه و دادسرا و آزادی زندانی می باشد. گروه کارگزاران معتبر ، فوری و  پشتیبان 24 ساعته برای شماست. تمامی مراحل کار در کارگزاران زیر نظر وکلای مجرب و کاربلد دادگستری صورت می گیرد. لازم است بدانید کلیه خدمات در کمتر از 72 ساعت کاری انجام شده و تسویه حساب بدون هیچ پیش پرداختی و بعد از اتمام مراحل قانونی و اداری صورت خواهد گرفت.

شرایط اجاره سند

مراحل تودیع وثیقه در دفتر گروه مشاورین کارگزاران

 • 1- حضور در دفتر کارگزاران و دریافت مشاوره تخصصی رایگان ، تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی
 • 2- ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع شده است
 • 3- ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور
 • 4- اگر مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید ، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود
 • 5- نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود

مسلما همانند هر فعالیت دیگری ، اجاره سند هم شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. اسنادی که برای یک شخص در قالب اجاره سند به دادگاه ارائه می شوند باید از لحاظ کارهای تکمیلی بی عیب و نقص باشند و درواقع تمام کارهای سند انجام گرفته باشد. به طور کلی سند هر ملکی را نمی توان در دادگاه به عنوان وثیقه ارائه کرد. بنابراین در هنگام اجاره سند لازم است تا نهایت دقت صورت گیرد تا باعث هدر رفت زمان و هزینه نشود. چه بسیار بودند آن دست از عزیزانی که نیاز به سند و تهیه وثیقه اجاره ای داشتند اما با دچار شدن به دام افراد کلاهبردار و یا غیر حرفه ای در این زمینه ، هزینه و وقت خود را از دست داده و برای شخصی که نیاز به سند داشت هم کاری از پیش نبردند. آیا این میزان از وقت و هزینه به راحتی بازخواهد گشت ؟؟؟

پس اگر تمام این موضوعات برای شما مهم است ، قبل از اقدام به هرگونه اجاره سند و یا پرداخت هزینه ، نسبت به صحت عملکرد مرجع مربوط اطمینان لازم را حاصل نمائید. اجاره سند برای دادگاه معمولا سالانه است و هزینه اجاره سند هم توسط کارشناس محاسبه و برآورد خواهد شد. برای اینکه سند تایید شود باید ملک توسط کارشناسان بررسی و ارزش آن برآورد شود. به کمک کارگزاران شما قادر خواهید بود در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن و به صورت فوری سند مناسب با نیاز خود را تهیه و در اختیار دادگاه قرار دهید. البته که قبل از هر چیز از طریق خطوط ارتباطی با دفتر مجموعه تماس گرفته و با کارشناسان مجرب ما به صورت کاملا رایگان مشاوره های لازم را انجام دهید. در صورت احراز شرایط پرونده سریعا و بدون معطلی مراحل کاری شما توسط کارشناسان و وکلای ما انجام خواهد شد.

تامین وثیقه ارزان قیمت

اجاره سند در کارگزاران به شکل کاملا اصولی و زیر نظر کارشناسان متخصص صورت می گیرد.سند ارائه شده متناسب با نیاز شما بوده و باقیمت مناسب ارائه خواهد شد. افتخار گروه مشاورین کارگزاران ارائه سند و ضمانت نامه های اجاره ای با مناسب ترین قیمت تاکنون بوده است و البته عدم اخذ هیچگونه پیش پرداختی ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند. جهت تهیه سند از با سابقه ترین و مطمئن ترین مرجع اجاره سند و ضمانت در کشور کافیست از سراسر کشور بدون محدودیت مکانی و زمانی ، تلفن خود را برداشته و با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما عزیزان و بزرگواران هستند. باتشکر

اطلاعات تکمیلی ، وثیقه برای متهم و زندانی

قرار وثیقه به عنوان یکی از قرارهای تامین کیفیری است که در ماده 132 قانون دادرسی دادگاه عمومی و انقلاب در امورات کیفری مورد توجه است. از آنجا که باید عین مال و یا سند مالکیت در اختیار دادسرا قرار گیرد می توان گفت این قرار شدید ترین نوع قرار ها است . پس در این شرایط عین مال ، دیگر در اختیار ما نیست و تماما در اختیار مرجع قضایی به امانت خواهد ماند. از این جهت این قرار به عنوان مطمئن ترین نوع قرار شناخته می شود. میزان این قرار توسط مقام محترم قضایی تعیین می شود. این میزان با توجه به نوع پرونده و میزان خسارت و … متغیر است. که متهم می تواند سند ملکی ، وجه نقد و یا ضمانت نامه بانکی و … ارائه کند تا ارزش آن با قرار صادره برابری نماید.

یک نکته مهم

مطابق با ماده 124 آیین اجرایی کشور ، در صورتی که متهم پرونده ، پس از به اتمام رسیدن زمان مشخصی که توسط مراجع قضایی تعیین شده است به زندان مراجعه نکند و همچنین عذر موجهی هم نداشته باشد ، ایامی که او غیبت داشته است جزو محکومیت او محسوب نشده و وثیقه مورد نظر نیز مصادره میشود. پس از این جهت حتما توجه داشته باشید که نباید شرایط را برای خود و همچنین سند گذار مشکل نمود. همراهی شما خانواده های محترم در پیشبرد روند تودیع وثیقه همراه با صبر و شکیبایی در کنار گروه مشاورین کارگزاران و عدم اعتماد به افراد و دفاتر غیر عامل که غالبا روند پروند را دچار مخاطره می کند ، باعث تسریع در حل مشکل شما خواهد شد. شما با حضور در کنار کارگزاران و با اعتماد به گروه کارگزاران ، در کمتر از 72 ساعت شاهد آزادی عزیزان خود خواهید بود.

آیا میتوان با گروه مشاورین کارگزاران همکاری نمود ؟

یکی از موضوعات مورد سوال شاید این باشد که امکان همکاری و ارائه سند در قالب امانت به مجموعه کارگزاران جهت بهره بردن در این امر خدا پسندانه وجود دارد یا خیر ؟ شما عزیزان که صاحبین املاک معتبر هستید ، میتوانید در صورت تمایل اسناد خود را ( درصوت نداشتن مشکلات شهرداری و اوقاف و … ) ، پس از مشاوره با کارشناسان مجموعه و البته شرایط کلی این مورد ، در اختیار این مجموعه قرار دهید تا در امر خدا پسندانه ضمانت و آزادی زندانیان مشارکت داشته باشید . البته لازم به ذکر است که جهت به امانت گذاشتن سند نزد مجموعه ، می بایست در دفتر گروه مشاورین کارگزاران حضور داشته باشید تا ضمن مشاوره ها و راهنمایی های لازم ، شرایط اخد سند نیز بین شما و کارشناسان مطرح شود تا نهایتا شما نیز بتوانید در این امر شریک شوید .

سوالات متداول

هزینه اجاره سند هرگز میزان مبلغ مشخصی ندارد و با توجه به ارزش پرونده و میزان قرار وثیقه صادر شده از طرف مقام محترم قضایی مربوطه توسط کارشناسان اجاره سند محاسبه شده و خدمتتان ارائه می شود

بسته به شرایط پرونده و با توجه به تجربه گروه مشاورین کارگزاران از 48 تا نهایتا 72 ساعت کاری

گروه مشاورین کارگزاران هیچ مبلغی در ابتدای قرارداد اجاره سند از شما عزیزان دریافت نخواهد کرد و تمامی مراحل تسویه حساب در اتمام کار صورت خواهد گرفت

تمامی اسناد ارائه شده توسط گروه مشاورین کارگزاران توسط کارشناسان مجموعه چندین بار مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در اولین اقدام ، مورد تایید کارشناس محترم قضایی قرار خواهند گرفت

87 پاسخ به “اجاره سند”

 1. رضا احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر این شماره هاتون جوابگو نیستن لطفا شماره تماسی رو بزارین که کسی پاسخگو باشه
  سپاسگزارم

  • کارگزاران گفت:

   سلام دوست من وقت بخیر از 8 صبح تا 8 شب همه روزه پاسخگو هستیم . در صورت پاسخ ندادن میتوانید کمی صبر نموده و مجدد با قبول زحمت تماس بگیرید . در خدمتیم

 2. بهادرنظام مهیمی گفت:

  سلام به چه صورت میتوانم سندی تا مبلغ ۶۰۰ میلیون جهت ضمانت برای متهم تهیه نمایم

 3. مهدی گفت:

  تشکر و سپاس بی کران از جناب اقای رشیدی بزرگوار مدیریت مجموعه کارگزاران

 4. مسعود گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  چندین بار باشمارهٔ ۶۶۸۹۱۲۹۰ شما تماس گرفتم موفق به برقراری ارتباط نشدم لطفا شماره ای که پاسخگو باشد معرفی بفرمایید ، باسپاس

  • کارگزاران گفت:

   با سلام لطفا در اینگونه موارد با شماره 66030739 تماس بگیرید . با تشکر

 5. عیسی گفت:

  سلام سنددارم به ارزش 800تا1میلیاردبرای ضمانت فقط یک ساله شهرستان دهدشت برای شیرازوشهرهای اطراف فوری فوری

 6. صامت گفت:

  سلام خدمت شما خیلی خوبه فقط من یه روز تماس گرفتم اصلا نتونستم جواب بگیرم یعنی جواب ندادین تلفنو فرداش صبح زود مجبور شدم تماس بگیرم اما در کل مشاوره شما خیلی خوب بود و راضی بودم زنده باشی عزیز

 7. قاسمی گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید به پرسنل محترم این دفتر سوالی داشتم در رابطه با تهیه ضامن . بنده در شهر اراک هستم استان مرکزی و برای ضمانت در یکی از شعبات دادگاه این شهر نیز به وثیقه به ارزش 2 میلیارد تومان دارم آیا امکان تهیه سند با توجه به قرار گیری شما در تهران برای بنده با قیمتی مناسب امکان پذیر است ؟

  • کارگزاران گفت:

   با سلام شما از هر نقطه کشور کافیست از طریق تلفن های تماس با ما در ارتبط باشید تا بدون معطلی مراحل تودیع وثیقه شما توسط این گروه مشاورین انجام شود

 8. قمصور گفت:

  مرد حسابی یه جواب درست بده از اول تا الان هرکس سوال کرده گفتی تماس بگیری خوب این رو خودمونم میدونیم باید تماس بگیریم
  اگر یکی کرو لال باشه باید چکار کنه ؟
  شما که اینقدر ادعای بشر دوستیتون میشه بگین کسیکه لاله باید چکار کنه نه شرایط اجاره سند رو توی سایتتون زدین نه قیمتش رو زدین هر سوالی هم میپرسن جوابت اینه که تماس بگیرین
  حالا به من بگو منی که لال هستم باید چکار کنم ؟ اگر الان نگی لطفا تماس بگیرید

  • کارگزاران گفت:

   سلام دوست عزیز سلامت باشید و آرزوی صحت داریم برای شما ، اما شما مشخصه که محتوای این صفحه را مشاهده نکردید . اولا شرایط و مراحل اجاره سند به شکل کامل در همین صفحه خدمتتان توضیح داده شده و ضمن اینکه عرض کردیم قیمت اجاره بستگی به میزان قرار ، شرایط پرونده و بررسی های لازم دارد و نمی توانیم برای ریال به ریال قرار های صادره ، هزینه مشخص کنیم . این پروسه به نوعی است که تا مشاوره اولیه صورت نگیرد امکان ارائه هزینه وجود ندارد . خواهشمندیم قبل ار هر گونه اظهار لطف به هر مجموعه ، مطالب ارائه شده را بخوبی مطالعه فرمائید . در هر صورت سپاسگزاریم

 9. مهراد گفت:

  سلام شماره تماس ها پاسخگو هستید ؟؟

 10. سعید گفت:

  سند 100 تومنی نیاز دارم دارین ؟

 11. ali گفت:

  سلام خسته نباشیدمن به۳۰۰میلیون سندفوری نیازدارم برای استان بوشهرمیخام لطف کنیدراهنمایی کنیدممنون میشم

 12. رزم جو گفت:

  سلام ممنون که پاسخگو هستید تشکر میکنم

 13. رضامنش گفت:

  من چند بار درخواست کردم که قیمت بزارید اما خبری نیست

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام تعرفه اجاره برای میزان قرار های مختلف متفاوت است و لیست قیمت مشخصی ندارد که خدمتتان ارائه کنیم

 14. زمانی گفت:

  سلام تعرفه اجاره را لطفا قرار دهید

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام تعرفه اجاره برای میزان قرار های مختلف متفاوت است و لیست قیمت مشخصی ندارد که خدمتتان ارائه کنیم

 15. زمان گفت:

  اجاره سند چرا وقتی سند هست

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   اجاره سند برای زمانی است که شما دسترسی به سند ندارید

 16. ناشناس گفت:

  من هزینه اجاره ندارم خیلی قیمت ها بالا هستند

 17. امیر گفت:

  سلام سند برای وام 500 میلیونی نیاز دارم

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام متاسفانه خدمات گروه مشاورین کارگزاران شامل وام نمی شود

 18. کاربر گفت:

  سند ضمانتی فوری نیاز دارم 5 ملیارد تومان باشه

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام برای مشاوره از طریق شماره تماس های ارائه شده با ما در ارتباط باشید

 19. رهنما گفت:

  سلام حالتون خوبه من یک سند برای برادرزادم نیاز دارم بخاطر اتهام به اموال مسروقه در کارگاهش که اصلا خبر نداشته و بزودی میره برای دادگاه فک کنم قرار وثیقه صادر بشه براش

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام برای مشاوره لطفا تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم خدمتتان ارائه شود با تشکر

 20. امیر گفت:

  سلام سند برای مشهد میخواستم با مقدار 400 ملیون تومان

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام بله حتما ، لطفا تماس بگیرید در خدمتتان هستیم

 21. بهرام گفت:

  قرارداد اجاره در دفتر خانه تظیم میشه یا خود شما مینویسید میشه توضیح بدید ؟

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   با سلام خدمت شما در بخش توضیحات همین قسمت خدمتتان عرض کردیم که قرارداد اجاره سند عطف به قانون مدنی کشور در دفتر گروه مشاورین بین شما و مجموعه تنظیم خواهد شد .

 22. کمیلی گفت:

  سلام خسته نباشید کارگزاران ممنون از خدمات خوب شما باور نمیکردم تنها 3 روز طول بکشه انجام کارای ما ازتون بسیار ممنون هستم و ارزوی توفیق دارم برای شما خوشحال میشم بقیه هم نظر من را ببینند زنده باشید

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام ممنون از نظر لطف شما ، دعای خیر شما راه گشای ماست

 23. سلیمانی گفت:

  سلام خسته نباشید نیازمند یک سند هستم به ارزش 2 میلیارد تومن که توی شیراز لازمم هست چقدر میشه هزینه اش و اینکه دارید ؟

  • گروه مشاورین کارگزاران گفت:

   سلام بله در خدمتتان هستیم لطف با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد با تشکر

 24. سلیمان گفت:

  عالی و کامل ، مثل همیشه

 25. مهشید پارسا گفت:

  سلام وقتتون بخیر .
  برادر من در یک دعوای دسته جمعی یه نفر رو چاقو میزنه و اون یک نفر از دستش شکایت میکنه و الان در زندان هستش . یعنی از سربازی اون رو برداشتن و به زندان بردن . میخواستم ببینم میتونم براش سند جور کنم؟!

  • karghozaran گفت:

   سلام خوب هستین . ایشون با توجه به اینکه سریاز هستند کمی شرایط تفاوت خواهد داشت . خواهشمندیم در این مورد با دفتر تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم . ممنون

 26. masoudkorani گفت:

  باسلام ببخشید شما جهت وام هم سند اجاره یدید

  • karghozaran گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   نه متاسفانه مجموعه ما برای وام خدمات ندارد

 27. یدالله زاده گفت:

  با سلام قیمت وثیقه 2 ملیاردی چقدر میشه ؟ قرار 2 ملیاردی صادر کردن برای یک هفته نیاز دارم لطفا کمک کنید ممنون

  • karghozaran گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، برای مشاوره با کارشناسان در مورد پرونده تون لطفا با دفتر تماس بگیرید . ممنون

 28. رستم زادگان گفت:

  سلام خوبین . من توی چندجا و مخصوصا چندتا جا از وب سایت شما قشنگ خوندم که به هر کسی که سند اجاره میده اعتماد نکنیم . خب من یه سوالی دارم اونم اینه که تا چه حدی میشه به دفتر یا اون ادم اعتماد کرد وقتی اینهمه کلاهبرداری زیاده و همه دارن سر هم کلاه میذارن ؟ البته من فقط میخوام منو راهنمایی کنید چون بنظرم حداقل شما از خیلی ها مورد اعتماد ترین . خیلی ممنوم از زحمات شما و محبت شما

 29. ایرانی گفت:

  سلام ممنون از اطلاعات خوبی که دادین یه سوال دارم اگه سند من به شکل وکالتی باشه و هنوز به نام من نباشه می تونم این سندو برای یه نفر بدم تا ضمانت کنه خودشو ؟ وکالت داده بمن ولی هنوز به نام خود تغییر ندادم . وکالت فروش

  • karghozaran گفت:

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما ، اگر بخواهیم خیلی سریع و مختصر جواب بدیم ، متاسفانه با وکالت نمیشه کار خاصی کرد .

 30. Rezaei گفت:

  سند اجاره ای برای شعبه شیراز به ارزش 2 ملیارد میتونم تهیه کنم ؟ لطفا سریع کمک کنید

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض ادب ، بله ، لطفا با دفتر تماس بگیرید تا انجام وظیفه کنیم .

 31. ناشناس گفت:

  مراحل دریافت سند رو خوب گفتین فقط اگر سند نداشته باشید چی ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما ، گروه مشاورین کارگزاران به عنوان یکی از بزرگترین مراجع اجاره دهنده سند وضمانت نامه اجاره ای ، با یاری خداوند بدون محدودیت در میزان وثیقه در خدمت شما خواهد بود .

 32. خانم صیفی گفت:

  سلام سند برای دادگاه تهران میخواستم ارزشش 300 ملیون باشه برای شوهرم . البته هیچ جرمی نداره فقط بهش تهمت زدن

  • karghozaran گفت:

   با سلام و وقت بخیر . بله حتما ، لطفا برای مشاوره با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . با تشکر

 33. مهدی قنبری گفت:

  اجاره سند برای دادسرا چقدر طول میکشه کلا ؟

  • karghozaran گفت:

   تماس ، مشاوره و حضور شما در دفتر کارگزاران تنها چند ساعت ، تحویل سند و آزادی زندانی به لطف خدا در کمتر از چند روز کاری .

 34. محمد اصلانی گفت:

  چجوری میشه جلوی این کسایی که همینطوری سند اجاره میدنو گرفت ؟ بابا دیگه شورش درآوردن

 35. امیر جلیلی گفت:

  در مورد مراحل اجاره سند هم یه توضیح بذارین

 36. فیروز گفت:

  تشکر و سپاس از کارگزاران

 37. کامران گفت:

  سلام سند برای سرمایه آزاد یا وام بانکی هم دارید

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض پوزش ، خدمات گروه مشاورین مربوط به ضمانت و ازادی متهم یا زندانی می باشد .

 38. امطر گفت:

  سلام من یه ملک ۶۳ متری توی سلسبیل تهران دارم اگه بخوام سند رو اجاره بدم شرایط چطوریه ،

  • karghozaran گفت:

   با سلام ، جهت کسب اطلاعات در این مورد با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . باتشکر

 39. ابراهیم اسدی گفت:

  سند ملکی شش دانگ مطمئن برای دادگاه تبریز نیاز دارم

 40. کاربر گفت:

  از خدماتتون ممنونم . یک سند برای شعبه 11 ارومیه برای برادرم میخام . بهش تهمت زدن . جرم سنگینی نداره

  • karghozaran گفت:

   با سلام بله می تونید جهت مشاوره با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . با تشکر

 41. محمد زاده گفت:

  با سلام و احترام خدمت کارگزاران عزیز – بنده به شکل فوری نیاز به سند وثیقه به ارزش 100 ملیون تومان برای شعبه شیراز دارم

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما ، بله لطفا با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید

 42. محمدعلی محزونی گفت:

  سلام.ببخشید من هرچی تماس میگیرم کسی تلفن را جواب نمیده.لطفا منو راهنمایی کنید که چطور میتونم با شما تماس بگیرم جهت اجاره سند

  • karghozaran گفت:

   با سلام
   شماره تماس ما همیشه در دسترس هستند . از 8 صبح تا 8 شب در خدمت شما دوست عزیز هستیم .

 43. اکبر رضایی گفت:

  با سلام و عرض احترام به مجموعه کارکنان کارگزاران . اوازه خوبی های شما در همه جا پیچیده و همه جا ذکر خوبی های شما هست . من الله توفیق فقط همین

 44. عظیمی گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از مطالبی که برامون منتشر میکنین سپاس

 45. عبدالله گفت:

  برای اجاره سند فقط باید زنگ بزنیم یا میشه حضوری بیاییم دفترشما ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما کاربر محترم سایت . جهت ارتباط با ما ابتدا پبشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا درمورد پرونده مورد نظرتون مشاوره کنیم و سپس به شکل حضوری در خدمت شما باشیم .

 46. morteza گفت:

  مراحل اداری دریافت سند چقدر زمان میبره و برای چه جرم هایی میشود از این راهکار استفاده کرد؟
  در صورت امکان لطفا مراحل دریافت رو کامل شرح کنید
  تشکر

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض احترام خدمت شما کاربر محترم سایت کارگزاران ، مراحل اداری دریافت سند در مجموعه کارگزاران بسیار راحت و سریع انجام میشه . شما در هر نقطه کشور که باشید می توانید از طریق ارتباط با ما و توسط وکلای باتجربه ما کمتر از 48 ساعت پروسه ازادی متهم خودتون رو شروع کنید .خدمات ما بسیار فوری و به شکل مطمئن انجام می شوند . در رابطه با اجاره سند هم میشه گفت برای اکثر کارهایی که نیاز به وثیقه دارند به غیر برخی جرایم خاص میشه سند اجاره ای استفاده کرد . پیشنهاد میکنم از مطالب سایت به شکل کامل استفاده کنید چون مطمئنا جواب خیلی از سوالتتون رو خواهید یافت با تشکر

 47. vahid jam گفت:

  لیست قیمت هایی که داخل این قسمت گذاشته بودین رو خوندم . بازه تغییرات قیمت هاتون با اون اسناد خیلی بنظرم عالی اومد .واقعا میشه گف جای تشکر داره که مجموعه هایی مثل شما درجهت کمک به کسانی که واقعا غیر عمد یا به دلایل نه چندان جدی در زندان هستند فرصت ایجاد می کنند

 48. فیروز گفت:

  تشکر از وب سایت خوبتون ،اولین وب سایتی که مربوط به اجاره سند بود شما بودین داخل سایتتون خیلی گشتم و مطالب مختلفتون رو مطالعه کردم،واقعا برام مفید بودن بازهم ممنون،حتما برای خوندن مقالات بعدیتون هم مشتاق هستم

 49. aref گفت:

  مدت زمان مرخصی که میشه برای یه نفر گرفت چند روز میتونه باشه حداکثر و اینکه با چه شرایطی میتونه بیرون از زندان باشه

  • karghozaran گفت:

   با سلام و تشکر از شما کاربر گرامی سایت کارگزاران ، شرایط مرخصی را در داخل سایت به طور کامل شرح دادیم و میتونه متفاوت باشه . پیشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی های لازم صورت بگیرن . با تشکر

 50. جدیری گفت:

  سلام . ببخشید من کجای سایت میتونم یک لیست کامل و دقیق از همه قیمت های اجاره سند پیدا کنم ؟ یه لیست کامل ارائه میشه بدین ممنون

  • karghozaran گفت:

   با سلام به قسمت اجاره سند مراجعه کنید ، در این قسمت یک لیست تقریبی برای شما ارائه شده که می تونید جهت اطلاع دقیق از نحوه محاسبه قیمت ها با ما تماس بگیرید . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت