اجاره سندقیمت اجاره سند

اجاره سند یکی از روش هایی است که می توان با کمک گرفتن از آن ، برای فردی که متهم شناخته می شود فرصتی را به وجود آورد تا به کمک این ضمانت که باید با میزان اتهام آن تناسب داشته باشد ، بتواند خارج از زندان مدتی را به سر ببرد و به کارهایی که برای رفع اتهام یا کمک به او نیاز است بپردازد .

اجاره سند و ضمانت نامه بدون پیش پرداخت و بدون محدودیت در میزان وثیقه

02166891290 / 02166872449 

یا حتی ممکن است در اثر اتهامی که به فرد وارد می شود وی در بازداشت به سر ببرد که بتوان با اجاره سند و ارائه آن به داداگاه موقعیتی برای آن شخص به وجود آورد تا بتواند فرصت رفع اتهام از خود را پیدا کند و به پیگیری کارهای حقوقی خود بپردازد .

بسیاری از افراد اصلا در مورد اجاره سند اطلاع ندارند و از ارائه اینگونه خدمات توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند . از این رو وب سایت کارگزاران به عنوان یکی از معتبرترین مراجع اجاره سند در تلاش است تا با ارائه هرچه بهتر این خدمات و اطلاع رسانی ، بتواند گامی موثر در جهت ایجاد آسایس برای خانواد ها بردارد .

درواقع به نوعی می توان با اجاره سند به فرد این فرصت را داد که زودتر به کارهای خود سر و سامان داده و سریعتر به نتیجه مطلوب خود برسد .

سند اجاره‌ای مسکونیبه ارزش 2 میلیارد تومان
سند ملکی شش دانگ به ارزش 1 میلیارد تومان
سند کشاورزیبه ارزش 500 ملیون تومان
سند ویلاییتا قیمت 2 ملیارد تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش 500 ملیون تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش 1 ملیارد و 500 ملیون تومان
وثیقه کارشناسی شدهبه ارزش  700 ملیون تومان
وثیقه کارشناسی شدهارزش 150 ملیون تومان و …

اجاره سند

گروه مشاورین کارگزاران اسناد ضمانتی و اجاره ای را بدون محدودیت در میزان وثیقه در تمامی شهرهای کشور در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

اسنادی که برای شما ارائه می شوند کاملا اسناد سالم و بدون مورد و مشکل خاصی هستند ، و از لحاظ بررسی های بعدی به عمل آمده از طریق کارشناسان محترم هیچ گونه مشکلی به وجود نخواهد آمد .

انجام این کار ( اجاره سند ) زمانی که توسط افراد غیر متخصص در این زمینه صورت می گیرد ممکن است باعث وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به خانواده متهم و همچنین هدرفتن منابع زمانی و مالی آن ها شود . منظور از افراد غیر متخصص همان دفاتر غیرعامل در این زمینه هستند که متاسفانه تجربه کافی در این زمینه ندارند و طبق قوانین این کار عمل نمی کنند و یا افرادی که زمینه کاری انها کاملا غیرمرتبط است و در زمینه اجاره سند به شکلی غیرقانونی در حال فعالیت هستند .

چرا که در بسیاری از موارد و زمانی که این کار به شکل درست صورت نمیگرد ، به هنگام بازرسی و بررسی ملک مورد نظر از طرف کارشاسان محترم دادگستری ، میزان و مبلغ قرار متهم را به صورت کامل در بر نمی گیرد و یا ممکن است حتی چنین ملکی وجود نداشته باشد و درنتیجه جز ضرر و زیان چیزی عاید حال نخواهد شد و در مسیر حل یک مشکل ، مشکلات بزرگتری ساخته خواهد شد .

بنابراین اگر به وقت ، سرمایه و آزادی عزیزان خود بها می دهید ، برای اجاره سند حتما با افراد کاردان و متخصص در این زمینه همکاری نمائید ، زیرا که تخصص و تجربه در این زمینه حرف اول را خواهد زد .

وثیقه گذاشتن برای زندانی ! وثیقه می تواند مال منقول و یا غیرمنقول باشد و همانطور که گفته شد باید ارزش آن با میزان وثیقه برابری کند . در صورتی که دسترسی به این میزان وثیقه وجود نداشته باشد می توان وثیقه را اجاره کرد  اجاره وثیقه از دفاتر عامل صورت خواهد گرفت و هزینه اجاره سند و وثیقه باتوجه به ارزش پرونده تعیین خواهد شد و روش محاسبه میزان مبلغ اجاره کاملا مشخص و طبق عرف خودش می باشد . هرگز نمی توان مبلغ اجاره سند را به شکل درصدی از ارزش آن سند محاسبه کرد به این دلیل که این کار کاملا خلاف بوده و تماما جنبه و وجه کلاهبرداری دارد .

اجاره سند چه زمانی می تواند سودمند باشد ؟

شخصی که متهم به جرمی شده و در دادگاه حاضر می شود ، ممکن است با توجه به نوع اتهام و شرایط پیش آمده در پرونده زندانی شود . در این شرایط اگر قاضی قرار وثیقه صادر کند می توان با توجه به مبلغ وثیقه که آن هم توسط قاضی محترم دادگاه تعیین می شود ، وثیقه ای با همان ارزش تهیه و به دادگاه ارائه نمود . اما زمانی که ما این میزان وثیقه را در دست نداریم می توانیم آن را اجاره کنیم .

هنگام صدور قرار وثیقه از سوی دادگاه مربوطه ، شخص قادر است تا بجای اینکه بیهوده در زندان وقت خود را تلف کند در خارج از زندان به کارهایی که می تواند جهت رفع اتهام از خود انجام دهند بپردازد .

اجاره سند برای :

آزادی زندانی ، مرخصی زندانی ، سند برای دادگاه و یا دادسرا ، سند برای گمرکی ، ممنوع الخروجی و …

همانگونه که اشاره شد ممکن است بسیاری از افراد دسترسی به وثیقه مد نظر با آن میزان ارزش تعیین شده را نداشته باشند ( دوست و آشنا و … ) . به همین خاطر اجاره سند و تهیه وثیقه اجاره ای یکی از راه های آسان برای اینگونه مواقع است .

هم اکنون در کشور ما ، افراد و یا دفاتر مختلف در زمینه اجاره سند مشغول به فعالیت هستند که البته مهم ترین موضوع صحت عملکرد این مراجع می باشد . گروه مشاورین کارگزاران یکی از معتبرترین و با سابقه ترین مراجع اجاره سند برای دادگاه و آزادی زندانی می باشد .

کارگزاران معتبر ، فوری و پشتیبان 24 ساعته برای شماست . تمامی مراحل کار در کارگزاران زیر نظر وکلای مجرب و کاربلد دادگستری صورت می گیرد .

لازم است بدانید کلیه خدمات در کمتر از 48 ساعت کاری انجام شده و تسویه حساب بدون پرداخت پیش پرداخت و بعد از اتمام مراحل قانونی و اداری صورت خواهد گرفت .
اجاره سند

شرایط اجاره سند

مراحل تودیع وثیقه در دفتر گروه مشاورین کارگزاران :

1- حضور در دفتر کارگزاران و مشاوره رایگان و تنظیم قرارداد عطف به ماده 10 قانون مدنی.

2- ارائه سند شش دانگ کارشناسی شده به بازپرس محترم در دادسرا یا قاضی محترم در دادگاه و اخذ نامه نیابت برای مجتمع قضائی شهر یا شهرستانی که سند شش دانگ و ملک ارائه شده درآن شهرستان واقع شده است .

3- ارجاع نامه نیابت به مجتمع قضائی مورد تقاضا و دریافت دستور کارشناسی توسط احدی از کارشناسان رسمی دادگستری برای ارزیابی ملک مذکور .

4- در صورتی که مبلغ ارزیابی ملک مورد نظر توسط کارشناس حداقل به میزان قرار وثیقه تأمین گردید، با اخذ دستور بازداشت سند ، از مقام قضائی محترم نسبت به بازداشت ملک مذکور ازطریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام می شود .

5- نامه بازداشتی اداره ثبت و اسناد به انضمام نامه کارشناسی و اوراق قبولی قرار ، معمولأ با پست قضائی به مرجع صادر کننده ارسال می شود .

مسلما همانند هر فعالیت دیگری ، اجاره سند هم شرایط و ضوابط خاص خود را دارد . اسنادی که برای یک شخص در قالب اجاره سند به دادگاه ارائه می شوند باید از لحاظ کارهای تکمیلی بی عیب و نقص باشند و درواقع تمام کارهای سند انجام گرفته باشد .

به طور کلی سند هر ملکی را نمی توان در دادگاه به عنوان وثیقه ارائه کرد . بنابراین در هنگام اجاره سند لازم است تا نهایت دقت صورت گیرد . چه بسیار بودند آن دست از عزیزانی که نیاز به سند و تهیه وثیقه اجاره ای داشتند امابا دچار شدن به دام یکی از افرادکلاهبردار در این زمینه ، هزینه و وقت خود را از دست داده و برای شخصی که نیاز به سند داشت هم کارب از پیش نبردند . آیا این میزان از وقت و هزینه به راحتی بازخواهد گشت ؟؟؟

پس اگر تمام این موضوعات برای شما مهم است ، قبل از اقدام به هرگونه اجاره سند و یا پرداخت هزینه ، نسبت به صحت عملکرد مرجع مربوط اطمینان لازم را حاصل نمائید .

اجاره سند برای دادگاه معمولا سالانه است و هزینه اجاره سند هم توسط کارشناس محاسبه و برآورد خواهد شد . برای اینکه سند تایید شود باید ملک توسط کارشناسان بررسی و ارزش آن برآورد شود .

به کمک کارگزاران شما قادر خواهید بود در اسرع وقت سند مناسب با نیاز خود را به سرعت تهیه و در اختیار دادگاه قرار دهید . البته که قبل از هرچیز از طریق خطوط ارتباطی با دفتر مجموعه تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره های لازم را انجام دهید . در صورت احراز شرایط پرونده سریعا و بدون معطلی مراحل کاری شما توسط کارشناسان و وکلای ما انجام خواهد شد .

اجاره سند در کارگزاران به شکل کاملا اصولی و زیر نظر کارشناسان متخصص صورت می گیرد .سند ارائه شده متناسب با نیاز شما بوده و باقیمت مناسب ارائه خواهد شد . افتخار گروه مشاورین کارگزاران ارائه سند و ضمانت نامه های اجاره ای با مناسب ترین قیمت تاکنون بوده است و البته عدم اخذ هیچگونه پیش پرداختی ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند . جهت تهیه سند از با سابقه ترین و مطمئن ترین مرجع اجاره سند و ضمانت در کشور کافیست از سراسر کشور بدون محدودیت مکانی و زمانی ، تلفن خود را برداشته و با ما تماس بگیرید . کارشناسان ما با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به شما عزیزان و بزرگواران هستند . باتشکر

تماس با کارشناسان و مشاوره

8 صبح الی 8 شب ، حتی روز های تعطیل

021-66891290      021-66872449

۳۶ پاسخ به “اجاره سند”

 1. جدیری گفت:

  سلام . ببخشید من کجای سایت میتونم یک لیست کامل و دقیق از همه قیمت های اجاره سند پیدا کنم ؟ یه لیست کامل ارائه میشه بدین ممنون

  • karghozaran گفت:

   با سلام به قسمت اجاره سند مراجعه کنید ، در این قسمت یک لیست تقریبی برای شما ارائه شده که می تونید جهت اطلاع دقیق از نحوه محاسبه قیمت ها با ما تماس بگیرید . با تشکر

 2. aref گفت:

  مدت زمان مرخصی که میشه برای یه نفر گرفت چند روز میتونه باشه حداکثر و اینکه با چه شرایطی میتونه بیرون از زندان باشه

  • karghozaran گفت:

   با سلام و تشکر از شما کاربر گرامی سایت کارگزاران ، شرایط مرخصی را در داخل سایت به طور کامل شرح دادیم و میتونه متفاوت باشه . پیشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی های لازم صورت بگیرن . با تشکر

 3. فیروز گفت:

  تشکر از وب سایت خوبتون ،اولین وب سایتی که مربوط به اجاره سند بود شما بودین داخل سایتتون خیلی گشتم و مطالب مختلفتون رو مطالعه کردم،واقعا برام مفید بودن بازهم ممنون،حتما برای خوندن مقالات بعدیتون هم مشتاق هستم

 4. vahid jam گفت:

  لیست قیمت هایی که داخل این قسمت گذاشته بودین رو خوندم . بازه تغییرات قیمت هاتون با اون اسناد خیلی بنظرم عالی اومد .واقعا میشه گف جای تشکر داره که مجموعه هایی مثل شما درجهت کمک به کسانی که واقعا غیر عمد یا به دلایل نه چندان جدی در زندان هستند فرصت ایجاد می کنند

 5. morteza گفت:

  مراحل اداری دریافت سند چقدر زمان میبره و برای چه جرم هایی میشود از این راهکار استفاده کرد؟
  در صورت امکان لطفا مراحل دریافت رو کامل شرح کنید
  تشکر

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض احترام خدمت شما کاربر محترم سایت کارگزاران ، مراحل اداری دریافت سند در مجموعه کارگزاران بسیار راحت و سریع انجام میشه . شما در هر نقطه کشور که باشید می توانید از طریق ارتباط با ما و توسط وکلای باتجربه ما کمتر از ۴۸ ساعت پروسه ازادی متهم خودتون رو شروع کنید .خدمات ما بسیار فوری و به شکل مطمئن انجام می شوند . در رابطه با اجاره سند هم میشه گفت برای اکثر کارهایی که نیاز به وثیقه دارند به غیر برخی جرایم خاص میشه سند اجاره ای استفاده کرد . پیشنهاد میکنم از مطالب سایت به شکل کامل استفاده کنید چون مطمئنا جواب خیلی از سوالتتون رو خواهید یافت با تشکر

 6. عبدالله گفت:

  برای اجاره سند فقط باید زنگ بزنیم یا میشه حضوری بیاییم دفترشما ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما کاربر محترم سایت . جهت ارتباط با ما ابتدا پبشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا درمورد پرونده مورد نظرتون مشاوره کنیم و سپس به شکل حضوری در خدمت شما باشیم .

 7. عظیمی گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از مطالبی که برامون منتشر میکنین سپاس

 8. اکبر رضایی گفت:

  با سلام و عرض احترام به مجموعه کارکنان کارگزاران . اوازه خوبی های شما در همه جا پیچیده و همه جا ذکر خوبی های شما هست . من الله توفیق فقط همین

 9. محمدعلی محزونی گفت:

  سلام.ببخشید من هرچی تماس میگیرم کسی تلفن را جواب نمیده.لطفا منو راهنمایی کنید که چطور میتونم با شما تماس بگیرم جهت اجاره سند

  • karghozaran گفت:

   با سلام
   شماره تماس ما همیشه در دسترس هستند . از ۸ صبح تا ۸ شب در خدمت شما دوست عزیز هستیم .

 10. محمد زاده گفت:

  با سلام و احترام خدمت کارگزاران عزیز – بنده به شکل فوری نیاز به سند وثیقه به ارزش ۱۰۰ ملیون تومان برای شعبه شیراز دارم

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما ، بله لطفا با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید

 11. کاربر گفت:

  از خدماتتون ممنونم . یک سند برای شعبه ۱۱ ارومیه برای برادرم میخام . بهش تهمت زدن . جرم سنگینی نداره

  • karghozaran گفت:

   با سلام بله می تونید جهت مشاوره با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . با تشکر

 12. ابراهیم اسدی گفت:

  سند ملکی شش دانگ مطمئن برای دادگاه تبریز نیاز دارم

 13. امطر گفت:

  سلام من یه ملک ۶۳ متری توی سلسبیل تهران دارم اگه بخوام سند رو اجاره بدم شرایط چطوریه ،

  • karghozaran گفت:

   با سلام ، جهت کسب اطلاعات در این مورد با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . باتشکر

 14. کامران گفت:

  سلام سند برای سرمایه آزاد یا وام بانکی هم دارید

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض پوزش ، خدمات گروه مشاورین مربوط به ضمانت و ازادی متهم یا زندانی می باشد .

 15. فیروز گفت:

  تشکر و سپاس از کارگزاران

 16. امیر جلیلی گفت:

  در مورد مراحل اجاره سند هم یه توضیح بذارین

 17. محمد اصلانی گفت:

  چجوری میشه جلوی این کسایی که همینطوری سند اجاره میدنو گرفت ؟ بابا دیگه شورش درآوردن

 18. مهدی قنبری گفت:

  اجاره سند برای دادسرا چقدر طول میکشه کلا ؟

  • karghozaran گفت:

   تماس ، مشاوره و حضور شما در دفتر کارگزاران تنها چند ساعت ، تحویل سند و آزادی زندانی به لطف خدا در کمتر از چند روز کاری .

 19. خانم صیفی گفت:

  سلام سند برای دادگاه تهران میخواستم ارزشش ۳۰۰ ملیون باشه برای شوهرم . البته هیچ جرمی نداره فقط بهش تهمت زدن

  • karghozaran گفت:

   با سلام و وقت بخیر . بله حتما ، لطفا برای مشاوره با دفتر گروه مشاورین تماس بگیرید . با تشکر

 20. ناشناس گفت:

  مراحل دریافت سند رو خوب گفتین فقط اگر سند نداشته باشید چی ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما ، گروه مشاورین کارگزاران به عنوان یکی از بزرگترین مراجع اجاره دهنده سند وضمانت نامه اجاره ای ، با یاری خداوند بدون محدودیت در میزان وثیقه در خدمت شما خواهد بود .

 21. Rezaei گفت:

  سند اجاره ای برای شعبه شیراز به ارزش ۲ ملیارد میتونم تهیه کنم ؟ لطفا سریع کمک کنید

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض ادب ، بله ، لطفا با دفتر تماس بگیرید تا انجام وظیفه کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است .

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

منو اصلی