اجاره سندقیمت اجاره سند

اجاره سند یکی از روش هایی است که می توان با کمک گرفتن از آن برای فردی که متهم شناخته می شود فرصتی را به وجود آورد تا به کمک این ضمانت که باید با میزان اتهام آن تناسب داشته باشد ، بتواند خارج از زندان مدتی را به سر ببرد و به کارهایی که برای رفع اتهام یا کمک به او نیاز است بپردازد .

یا حتی ممکن است در اثر اتهامی که به فرد وارد می شود وی در بازداشت به سر ببرد که بتوان با اجاره سند و ارائه آن به داداگاه فرصتی برای آن شخص به وجود آورد تا بتواند فرصت رفع اتهام از خود را پیدا کند و به پیگیری کارهای حقوقی خود بپردازد .

بسیاری از افراد اصلا در مورد اجاره سند اطلاع ندارند و از ارائه اینگونه خدمات توسط مراجع مختلف اطلاعی ندارند . از این رو وب سایت کارگزاران به عنوان یکی از معتبرترین مراجعه اجاره سند در تلاش است تا با ارائه هرچه بهتر این خدمات و اطلاع رسانی ، بتواند گامی موثر در جهت ایجاد آسایس برای خانواد ها بردارد .

درواقع به نوعی می توان با اجاره سند به فرد این فرصت را داد که زودتر به کارهای خود سروسامان داده و سریعتر به نتیجه مطلوب خود برسد .

قبل از هرچیز و قبل از توصیف شرایط و ضوابط اجاره سند بهتر است در قدم اول به جدولی که در زیر ارائه شده است نگاهی داشته باشیم .

وب سایت رسمی کارگزاران ، در جدول زیر لیستی از قیمت اجاره سند برای شما کاربران محترم بدین شرح ارائه کرده است :

سند مسکونیشروع قیمت از
108میلیون تومان
شروع قیمت از
208میلیون تومان
شروع قیمت از
505میلیون تومان
شروع قیمت از
605میلیون تومان
شروع قیمت از
2 میلیارد و یکصد میلیون تومان
سند ملکیشروع قیمت از
150 میلیون تومان
شروع قیمت از
205میلیون تومان
شروع قیمت از
320میلیون تومان
شروع قیمت از
405میلیون تومان
شروع قیمت از
900 میلیون تومان
سند کشاورزیشروع قیمت از
50 میلیون تومان
شروع قیمت از
108میلیون تومان
شروع قیمت از
150میلیون تومان
شروع قیمت از
250میلیون تومان
شروع قیمت از
350میلیون تومان
سند ویلاییشروع قیمت از
100 میلیون تومان
شروع قیمت از
500 میلیون تومان
شروع قیمت از
700 میلیون تومان
شروع قیمت از
900 میلیون تومان
شروع قیمت از
2 میلیارد تومان

جدول بالا لیستی از قیمت سند های موجود را به شما کاربران محترم ارائه می کند که توسط وب سایت کارگزاران به شکل مرتب بروز رسانی می شود .

اسنادی که برای شما ارائه می شوند کاملا اسناد سالم و بدون مورد و مشکل خاصی هستند ، و از لحاظ بررسی های بعدی به عمل آمده از طریق کارشناسان محترمه هیچ گونه مشکلی به وجود نخواهد آمد .

انجام این کار ( اجاره سند ) زمانی که توسط افراد غیر متخصص در این زمبنه صورت می گیرد ممکن است باعث وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به خانواده متهم و همچنین هدرفتن منابع زمانی و مالی آن ها شود .

چرا که در بسیاری از موارد و زمانی که این کار به شکل درست صورت نمیگرد ، به هنگام بازرسی و بررسی ملک مورد نظر از طرف کارشاسان محترم دادگستری میزان و مبلغ قرار متهم را به صورت کامل در بر خواهد نمی گیرد. و درنتیجه جز ضرر و زیان چیزی عاید حال نخواهد شد .

بنابراین برای اجاره سند حتما با افراد کاردان و متخصص در این زمینه همکاری نمائید ، زیرا که تخصص و تجربه در این زمینه حرف اول را خواهد زد .

اجاره سند چه زمانی می تواند سودمند باشد ؟

شخصی که متهم به جرمی می شود و در دادگاه حاضر می شود ، ممکن است وی زندانی شود . در این شرایط می توان با توجه به مبلغ وثیقه که قاضی محترم دادگاه تعیین می کند اجاره سند نمود وتحویل دادگاه داد .

در این حالت شخص قادر است تا بجای اینکه بیهوده در زندان وقت خود را تلف کند در خارج از زندان به کارهایی که می تواند جهت رفع اتهام از خود انجام دهند بپردازد .

ممکن است بسیاری از افراد این سند رابا آن میزان وثیقه نتوانند تهیه کنند و از این بابت دچار استرس باشند . به همین خاطر اجاره سند یکی از راه های آسان برای اینگونه مواقع است .

افراد یا شرکت ها و یا حتی سایت های مختلف در زمینه اجاره سند مشغول به فعالیت هستند که وب سایت کارگزاران  معتبرترین و کاربلد ترین مرجع اجاره سند برای دادگاه ، آزادی زندانی و… است .

کارگزاران معتبر ، فوری و پشتیبان 24 ساعته برای شماست . تمام مراحل کار در کارگزاران زیر نظر وکلای مجرب و کاربلد دادگستری صورت می گیرد .

لازم است بدانید کلیه خدمات در کمتر از 48 ساعت کاری انجام شده و تصفیه حساب بدون پرداخت پیش پرداخت بوده و بعد از اتمام مراحل قانونی و اداری صورت خواهد گرفت .

شرایط اجاره سند

مسلما طبق هر فعالیت دیگری ، اجاره سند هم شرایط و ضوابط خاص خود را دارد . اسنادی که برای یک شخص در قالب اجاره سند به دادگاه ارائه می شوند باید از لحاظ کارهای تکمیلی بی عیب و نقص باشند و درواقع تمام کارهای سند انجام گرفته شده و بی عیب و نقص هستند .

به طور کلی سند هر ملکی را نمی توان در دادگاه به عنوان وثیقه ارائه کرد .بنابراین در هنگام اجاره سند لازم است تا نهایت دقت صورت گیرد.

از این رو مراجعی که کار اجاره سند را انجام می دهند باید تمام اسناد آن ها از این ویژگی برخوردار باشند .

اجاره سند برای دادگاه معمولا سالانه است و هزینه اجاره سند هم توسط کارشناس محاسبه و برآورد خواهد شد . برای اینکه سند تایید شود باید ملک توسط کارشناسان بررسی و ارزش آن برآورد شود .

به کمک کارگزاران شما می توانید در اسرع وقت سند مناسب با نیاز خود را به سرعت تهیه و در اختیار دادگاه قرار دهید .

اجاره سند در کارگزاران به شکل کاملا اصولی و زیر نظر کارشناسان متخصص صورت می گیرد .سند ارائه شده متناسب با نیاز شما بوده و باقیمت مناسب ارائه خواهد شد.


تماس با مشاورین

8 صبح الی 8 شب حتی روز های تعطیل

021-66891290

021-66872449

۱۲ پاسخ به “اجاره سند”

 1. جدیری گفت:

  سلام . ببخشید من کجای سایت میتونم یک لیست کامل و دقیق از همه قیمت های اجاره سند پیدا کنم ؟ یه لیست کامل ارائه میشه بدین ممنون

  • karghozaran گفت:

   با سلام به قسمت اجاره سند مراجعه کنید ، در این قسمت یک لیست تقریبی برای شما ارائه شده که می تونید جهت اطلاع دقیق از نحوه محاسبه قیمت ها با ما تماس بگیرید . با تشکر

 2. aref گفت:

  مدت زمان مرخصی که میشه برای یه نفر گرفت چند روز میتونه باشه حداکثر و اینکه با چه شرایطی میتونه بیرون از زندان باشه

  • karghozaran گفت:

   با سلام و تشکر از شما کاربر گرامی سایت کارگزاران ، شرایط مرخصی را در داخل سایت به طور کامل شرح دادیم و میتونه متفاوت باشه . پیشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی های لازم صورت بگیرن . با تشکر

 3. فیروز گفت:

  تشکر از وب سایت خوبتون ،اولین وب سایتی که مربوط به اجاره سند بود شما بودین داخل سایتتون خیلی گشتم و مطالب مختلفتون رو مطالعه کردم،واقعا برام مفید بودن بازهم ممنون،حتما برای خوندن مقالات بعدیتون هم مشتاق هستم

 4. vahid jam گفت:

  لیست قیمت هایی که داخل این قسمت گذاشته بودین رو خوندم . بازه تغییرات قیمت هاتون با اون اسناد خیلی بنظرم عالی اومد .واقعا میشه گف جای تشکر داره که مجموعه هایی مثل شما درجهت کمک به کسانی که واقعا غیر عمد یا به دلایل نه چندان جدی در زندان هستند فرصت ایجاد می کنند

 5. morteza گفت:

  مراحل اداری دریافت سند چقدر زمان میبره و برای چه جرم هایی میشود از این راهکار استفاده کرد؟
  در صورت امکان لطفا مراحل دریافت رو کامل شرح کنید
  تشکر

  • karghozaran گفت:

   با سلام و عرض احترام خدمت شما کاربر محترم سایت کارگزاران ، مراحل اداری دریافت سند در مجموعه کارگزاران بسیار راحت و سریع انجام میشه . شما در هر نقطه کشور که باشید می توانید از طریق ارتباط با ما و توسط وکلای باتجربه ما کمتر از ۴۸ ساعت پروسه ازادی متهم خودتون رو شروع کنید .خدمات ما بسیار فوری و به شکل مطمئن انجام می شوند . در رابطه با اجاره سند هم میشه گفت برای اکثر کارهایی که نیاز به وثیقه دارند به غیر برخی جرایم خاص میشه سند اجاره ای استفاده کرد . پیشنهاد میکنم از مطالب سایت به شکل کامل استفاده کنید چون مطمئنا جواب خیلی از سوالتتون رو خواهید یافت با تشکر

 6. عبدالله گفت:

  برای اجاره سند فقط باید زنگ بزنیم یا میشه حضوری بیاییم دفترشما ؟

  • karghozaran گفت:

   با سلام خدمت شما کاربر محترم سایت . جهت ارتباط با ما ابتدا پبشنهاد می کنیم با دفتر تماس بگیرید تا درمورد پرونده مورد نظرتون مشاوره کنیم و سپس به شکل حضوری در خدمت شما باشیم .

 7. عظیمی گفت:

  بسیار عالی بود ممنون از مطالبی که برامون منتشر میکنین سپاس

 8. اکبر رضایی گفت:

  با سلام و عرض احترام به مجموعه کارکنان کارگزاران . اوازه خوبی های شما در همه جا پیچیده و همه جا ذکر خوبی های شما هست . من الله توفیق فقط همین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است .

فرابین پندار ، طراحی سایت در تبریز ،سئو سایت

منو اصلی