اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی

اجاره سند برای زندانی یکی از اصلی ترین خدمات گروه مشاورین کارگزاران می باشد . اجاره سند برای زندانی با بهترین شرایط و نازل ترین قیمت توسط گروه مشاورین کارگزاران در سراسر کشور ، بدون هیچگونه پیش پرداخت ، با ارائه اسناد ضمانتی کاملا معتبر و سالم .

زمانی که می توان زندانی را یه قید ضمانت آزاد کرد در صورتی که دسترسی به میزان وثیقه تعیین شده وجود نداشته باشد می توان سند اجاره ای تهیه کرد . سند اجاره ای ضمن تنظیم قرارداد اجاره سند بین شما و مرجع اجاره دهنده انجام می شود .

البته گروه مشاورین کارگزاران در ابتدا ضمن انجام مشاوره با شما عزیزان ، شرایط کامل پرونده را بررسی نموده و در صوvت احراز شرایط نسبت به تنظیم قرارداد سند اقدام می نماید .

هماطور که گفته شد ضمن تنظیم این قرارداد هیچگونه مبلغی به عنوان پیش پرداخت اجاره سند از شما عزیزان در یافت نمی شود وتمامی مراحل تسویه حساب هزینه ها پس از اتمام مراحل کاری و اداری می باشد . این یکی از بارزترین خدمات گوه مشاورین کارگزاران جهت رفاه حال خانواده های محترم می باشد .

یکی از مهم ترین مسائل در امر اجاره سند برای زندانی ، تهیه سند از مرجع معتبر است . زمانی که شما قصد تهیه سند اجاره ای دارید باید بدانید که به چه مرجعی مراجعه کنید و چطور این کار را انجام دهید !

زمانی که دادگاه برای شما قرار وثیقه صادر می کند و شما نیاز به تهیه آن از طریق اجاره دارید به دنبال اجاره دهنده معتبر سند هستید  در این بین اشخاصی هم به پست شما خواهند خورد که کار انها تبلیغات برای اجاره دادن سند با قیمت پایین تر به شما می باشد . قبل از هر چیر بدانید که یک دفتر یا مرجع معتبر در جلو دادگاه و دادسرا تبلیغات نمی کند و محل کار او مشخص و معتبر می باشد .

ضمن اینکه زمانی که این کار توسط دفتر مربوطه صورت می گیرد شما اطمینان خواهید اشت که تمامی مراحل و حتی هزینه هایی که از شما اخذ می شوند طبق نرخ قانونی و عرف مشخص صورت می گیرد لذا از تمام لحاظ اطمینان خاطر لازم را دارید .

اجاره سند برای زندانی ، کاملا معتبر و فوری

همانطور که گفته شد متاسفانه هستند کسانی که تنها و تنها به قصد کلاهبرداری به شما نزدیک می شوند و در نهایت با جلب رضایت شما ، سندی را به شما ارائه می کنند . حال این سند آیا ارزش ارائه به عنوان وثیقه و ضمانت را دارد یا نه ؟

نکته مهم این است که سندی که به عنوان ضمانت ناامه دادگاه ارائه می شود باید سالم باشد . سالم از این نظر که سند ارائه شده نمی تواند دارای مشکل و کارهای ناقص باشد . برای مثال کارهایی ناقص شهرداری سند ، آن را فاقد ارزش جهت ضمانت خواهد کرد .

اسناد ضمانتی که در قالب اجاره ای در اختیار شما قرار داده می شوند باید سالم ، فاقد کارهای ناقص ، شش دانگ و برابر با ارزش وثیقه تعیین شده از سوی دادگاه باشد . در واقع سند باید متناسب با ارزش پرونده ارائه شود تا با میزان مبلغ وثیقه برابری کند . البته در صورتی که از ان بیشتر باشد هم مشکلی ندارد اما نباید کمتر باشد .

اینها حداقل نکاتی هستند که هنگام اجاره سند برای زندانی باید مد نظر داشت . البته متاسفانه بسیاری از افراد که نیاز به اجاره سند دارند ابن نکات را نمی دانند و همین عدم اگاهی باعث ایحاد مشکلات مدیدی می شود .

اجاره سند برای زندانیبرای مثال مشاهده شده است که شخصی اقدام به تهیه سند از فردی نموده است که جا و مکان مشخصی نداشته و صرفا به شکل خیابانی اقدام به اجاره سند می نمود . درنهایت این شخص سندی را به متقاضی ارائه نموده و هزینه مناسبی را از او دریافت می کند . شخص اجاره گیرنده خوشحال است که با هزینه کمتری نسبت به مراجع اجاره دهنده معتبر سند ، یک سند اجاره ای تهیه نموده است .

اما مشکل اصلی بعد از این رویت می شود . زمانی که سند به دادگاه ارائه می شود و مراحل دریافت نامه نیابت و … صورت می گبرد ، هم سند و هم ملک مربوطه از طرف کارشناس محترم دادگستری مورد کارشناسی قرار می گیرد . در صورتی که سند دارای ایراد یاشد و یا اصلا ملکی برای آن سند وجود نداشته باشد در این حالت همان هزینه ای که جهت اجاره سند برای زندانی خود کرده بودید از دست رفت و زندانی شما هم با توجه به شرایط بوجود امده مجبور به ماندن در زندان خواهد بود و هزینه های پرداخت شده نیز بر باد هوا رفتند .

پس با یک حساب ساده میفهمید که در صورت انجام کوچکترین سهل انگاری چه مشکلات مدیدی برای شما ممکن است بوجود اید . لذا بر همین اساس خواهشمندیم تاقبل از هرگونه اقدام نسبت یه تهیه سند و ضمانت نامه ، اطمینان و اعتماد لازم نسبت به مرجع اجاره دهنده سند را بدست آورید و سپس نسبت به پرداخت هزینه و انجام سایر کارها اقدام کنید .

قیمت اجاره سند

این موضوع یعنی هزینه اجاره کردن سند همواره یکی از سولات اولیه مراجعین می باشد . برای مثال سوال می شود که هزینه اجاره یک سند به ارزش 500 ملیون تومان چقدر می شود ؟ پاسخ این سوال دقیقا در سوال خود شما عزیزان وجو دارد .

سند به ارزش فلان قدر یا سند به ارزش فلان قدر …. همین ارزش سند تعیین کننده مبلغی است که برای اجاره ان باید پرداخت شود . درواقع هزینه اجاره سند برای زندانی متناسب با ارزش پرونده شما می باشد . اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که برخی عزیزان احساس می کنند که میزان ارزش پرونده درصدی برای محاسبه قیمت اجاره می باشد که اصلا درست نیست .

درواقع هرگونه محاسبه قیمت اجاره سند به شکل درصدی کاملا غیرقانونی و خلاف می باشد و هزینه سند متناسب با ارزش پرونده توسط کارشناسان مجموعه محاسبه می شود .

به همین دلیل نمی توان یک قیمت ثابت برای سند اجاره ای تعیین کرد و میزان مبلغ اجاره همانطور که گفته شد متناسب با ارزش پرونده شما محاسبه خواهد شد .

همانور که بالاتر هم گفته شد همین موضوع قیمت همواره به عنوان یک ابزار برای فریب عزیزانی شده است که نیاز شدید به سند اجاره ای دارند و ناچارا در دام افراد فریب دهنده ای می افتند که هزینه اجاره پایین را ملاکی برای فریب خود قرار داده اند .

متاسفانه وعده و عید های مالی همواره فریب دهنده انسان بوده اند و خواهند بود . از همین جهت خواهشمندیم دقت لازم را در این زمینه داشته باشید و مطمئن باشید که هزینه اجاره سند برای زندانی دارای عرف مشخص و تقریبا یکسانی است از همین جهت حتما تهیه سند را ار مراجع معتر انجام داده و مراحل پرونده را نیز با خیال راحت توسط انها پیگیری نمائید .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند در کشور ، با ارائه خدمات اجاره سند با بهترین شرایط و همچنین نازلترین قیمت در کشور ، همه روزه حتی در روز های تعطیل از ساعت 8 صبح تا 8 شب با صبر و حوصله اماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد .

ضمن همکاری با دفتر مجموعه ، در کمال آرامش و توسط وکلای کاردان و کارشناسان خبره گروه مشاورین کارگزاران مراحل پرونده خود را پیگیری نموده و شاهد ازادی عزیز خود باشید .

گروه مشاروین کارگزاران ، اجاره سند برای زندانی در سراسر کشور ، بدون پیش پرداخت با نازلترین قیمت

  • 1399-05-01   
  • 1401-02-26   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت