02166891290     02166872449
02166891290     02166872449

اجاره سند برای زندانی مالی

اجاره سند برای زندانی مالی

اجاره سند برای زندانی مالی

اجاره سند برای زندانی مالی توسط گروه مشاورین کارگزاران در اسرع وقت برای سراسر کشور بدون محدودیت در میزان وثیقه زیر نظر وکلای خبره و کارشناسان سند . اجاره کردن سند یکی از بهترین راه ها برای آزادی موقت زندانیان جرایم غیرعمد خصوصا زندانیان جرایم مالی می باشد . درصورتی که متهم در پرونده خود امکان آزادی به قید ضمانت را داشته باشد ، مقام محترم قضایی که مسئول رسیدگی به پرونده است ، با صدور قرار وثیقه امکان آزادی موقت متهم پروند را فراهم خواهد کرد .

اجاره سند در کارگزاران

اجاره سند در کارگزاران

ارائه میزان وثیقه برابر با قرار صادره

در این شرایط متهم میتواند با ارائه میزان وثیقه برابر با قرار صادره ، موجبات آزادی خود را تا زمان رسیدگی نهایی به پرونده فراهم می کند . در اینصورت اگر دسترسی به میزان وثیقه صادره وجود نداشته باشد ، متهم میتواند وثیقه را اجاره کند در حقیقت اجاره سند انجام دهد . اجاره سند دارای شرایط ، ضوابط و قوانین خاص خود است که در این مقاله به کلیات آنها اشاره خواهیم کرد . دقت داشته باشید که قبل از هرچیزی باید این پروسه اجاره سند را توسط دفاتر عامل و متخصص انجام دهید ، و تعداد این دفاتر عامل بسیار انگشت شمار است و لذا همین موضوع مسبب کلاهبرداری های فراوان شده است و همواره در اکثر مقالات سایت گروه مشاورین کارگزاران اشاره کردیم که قبل از اقدام به اجاره سند ، با دفاتر معتبر مشورت نمائید ( حتی اگر قصد اجاره سند از دفاتر عامل را ندارید بازهم سعی کنید از مشاوره این دفاتر استفاده کنید ) .

اشخاصی که به کار اجاره سند مشغول هستند و دارای دفتر و محل مشخصی برای کار نیستند ، معمولا پروسه پرونده شما را دچار مشکل خواهند کرد ، نمیتوان گفت که وجود دفتر دلیلی بر معتبر بودن مرجع اجاره دهنده سند است ، اما مجموعه های معتبر و حرفه‌ای به دلیل تجربه و اعتبار دارای محل ارائه خدمات مشخصی بوده و به خانواده های محترم ارائه خدمات خواهند نمود و تبلیغات این دفاتر نیز از روش های اصولی همچون وب سایت می باشد و تبلیغات کوچه و بازاری و دم دادگاهی در دستور کار اینگونه دفاتر قرار ندارد و پرستیژ و اعتبار کاری آنها بسیار متفاوت است . همچنین تعدد اسناد ضمانتی در اختیار این دفاتر نیز بسیار زیاد است .

شرایط کلی اجاره سند برای زندانی مالی

زندانیان مالی از دسته زندانیانی هستند که میتوانند به قید ضمانت و با قرار وثیقه آزاد شوند ، به همین دلیل میتوان پرونده این متهمین را در حین پروسه کاری ضمانت و آزادی بدون مشکل به مرحله آزادی رساند . انجام پروسه کاری اجاره دادن سند ، بازداشت سند و آزادی زندانی مالی توسط گروه مشاورین کارگزاران در 48 الی 72 ساعت کاری انجام شده و عزیزان شما در نزد شما خواهند بود .

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره دهنده سند و ضمانت نامه های معتبر و شش دانگ جهت ضمانت و آزادی زندانی خدمات خود را به سراسر کشور ارائه می نماید که میتوانید تنها با یک شماره تماس و انجام مشاوره های اولیه ، از همان روز و همان ساعت ، پروسه کاری پرونده خود را آغاز کنید .

اجاره سند برای زندانی مالی توسط گروه مشاورین کارگزاران با ارائه خدمات معرفی شده ، همراه خانواده زندانی ، به شکلی قانونمند و زمانسنج و با در نظر گرفتن شرایط روحی و مالی خانواده های محترم ، سعی در گره گشایی مشکل این عزیزان دارد . ( اجاره سند برای زندانی مالی ) لذا همراهی شما خانواده های محترم در پیشبرد روند تودیع وثیقه ( بازداشت سند برای آزادی زندانی ) همراه با صبر و شکیبایی در کنار کارشناسان کارگزاران ، و عدم اعتماد به افراد و موسسات غیر عامل و غیر مسئول که غالبا پروند پرونده متهم را دچار مخاطره می کنند ، باعث تسریع در حل مشکل شما خواهد شد .

اولین گام برای آزادی زندانی خود را همراه کارگزاران بردارید . برای این کار کافیست همه روزه حتی در روزهای تعطیل رسمی ، از طریق پل های ارتباطی با دفتر گروه مشاورین کارگزاران تماس گرفته و مشاوره های اولیه برای پرونده خود را انجام دهید . ضمن اینکه کارشناسان و مشاورین ما در تمامی مراحل پیشبرد پرونده و آزادی متهم درکنار شما خواهند بود تا در نهایت آزامش و با خیالی آسوده شاهد آزادی عزیزان خود باشید .

شاخصه های گروه مشاورین کارگزاران

از شاخصه های گروه مشاورین کارگزاران میتوان اینگونه گفت که مجموعه ما با داشتن بیش از دو دهه سابقه کاری ، ضمانت ، مشاوره و آزادی بیش از صدها کیس موفق ، خدمات رسانی و آزادی زندانی در کمتر از 72 ساعت کاری ، درنظر گرفتن شرایط مالی و روحی خانواده های محترم و همچنین ارائه اسناد کارشناسی شده و معتبر بدون محدودیت را اشاره کرد .

اسناد ضمانتی لازم است تا دارای شرایط خاصی باشند ، از جمله مهم ترین شاخصه های سند ضمانتی شش دانگ بودن ، در رهن نبودن سند و اتمام کارهای شهرداری و پایان کار آن است . همچنین ملکی که سند آن به عنوان وثیقه ارائه می شود توسط کارسناس رسمی دادگستری کارشناسی شده و پس از تایید ، اقدام به بازداشت سند خواهد شد .

مبلغ معادل وثیقه نیز جهت ضمانت زندانی

البته که همواره وثیقه سند نیست و میتوان از مبلغ معادل وثیقه نیز جهت ضمانت زندانی استفاده کرد اما وثیقه های مرسوم برای ضمانت همان اسناد شش دانگ ملکی و عرضه و اعیان هستند که با توجه به ارزش سند و کارشناسی های انجام شده ، بازداشت شده و سپس نامه آزادی متهم و زندانی اخذ خواهد شد . لازم به ذکر است که هزینه اجاره سند بصورت درصدی از میزان وثیقه نیست و باید باتوجه به میزان قرار صادر شده ، مراحل انجام کاری و شرایط پرونده ، هزینه اجاره توسط کارشناس اجاره سند محاسبه شده و خدمت شما اعلام شود که همین نکته ، خود راه تشخیصی بر اعتبار مرجع یا شخص اجاره دهنده سند است . هزینه هایی که به یکباره و در همان لحظه به شما اعلام می شوند قانونی نبوده و لازم است تا بررسی دقیق روی آنها انجام شود .

گروه مشاورین کارگزاران خدمات اجاره سند برای زندانی مالی خود را به تمامی استان ها و شهرهای کشور ارائه نموده و بدون تاخیر در انجام روند کاری پروژه ، در کوتاه ترین زمان موجبات آزادی زندانی شما را فراهم خواهد کرد . در هر جای کشور عزیزمان که نیاز به اجاره سند برای زندانی مالی هستید ، کارگزاران در کنار شماست .

  • 1398-01-21   
  • 1402-07-23   
  • کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

گروه مشاورین کارگزاران

logo-samandehi