اجاره سند جهت دادگاه

اجاره سند جهت دادگاه

02166891290 / 02166872449

اجاره سند برای ارائه به دادگاه جهت ضمانت متهم زیر نظر وکلای خبره . اسناد کارشناسی شده و سالم بدون دریافت هیچگونه پیش پرداخت آماده ارائه به مراجع قضایی . گروه مشاورین کارگزاران ، با ارائه خدمات اجاره سند جهت دادگاه ، تامین وثیقه ، اجاره سند شش دانگ ، سند ملکی ، تعویض سند ، فیش حقوقی ، اجاره سند جهت آزادی و مرخصی زندانی و خدمات بی شمار دیگری که در دسته اجاره اسناد و وثیقه قرار دارند هم اکنون در خدمت تمامی خانواده های محترم از سراسر کشور است .

برای اجاره سند جهت دادگاه و همچنین بهره مندی از سایر خدمات گروه مشاورین کارگزاران کافیست همه روزه حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما در تماس باشید و از مشاورین ما کمک بگیرید . گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره سند و وثیقه می باشد .

اجاره سند جهت دادگاه از گروه مشاورین کارگزاران

همانطور که ممکن است بدانید اجاره سند جهت دادگاه و درکل اجاره سند و وثیقه برای متهم و زندانی امری کاملا قانونی و خداپسندانه است که خانواده هایی که عزیزان آنها در بند هستند می توانند از آن استفاده کنند . اسنادی که می توان جهت ضمانت به دادگاه ارائه کرد باید از لحاظ ارزش سند با حکمی که از طرف مقام محترم قضایی برای ضمانت متهم مشخص می شود برابری کند . همچنین اسناد اجاره‌ای باید سالم و بدون ایراد باشند و هیچگونه مشکلی اعم از منع بازداشت و ایراد ثبتی و … نداشته باشند . اینگونه اسناد در صورتی که به اندازه میزان قرار صادر شده متهم را تحت پوشش قرار دهد می توانند جهت ارائه به دادگاه و دادسرا مورد استفاده قرار گیرند . اما دقت داشته باشید هرسندی را بدون ارزیابی و استعلام نمی توان به عنوان وثیقه ارائه نمود .

اجاره سند جهت دادگاه

شرایط و قیمت اجاره سند جهت دادگاه

قبل از هرچیز به موضوع قیمت اجاره سند جهت دادگاه بپردازیم . ما در اکثر مقالات سایت خاطر نشان نمودیم که هزینه اجاره سند به شکل درصدی نبوده و دارای عرف و قیمت مشخصی است . به همین منظور همیشه از مطمئن بودن مرجعی که قصد اجاره سند جهت دادگاه از آنها دارید را فراموش نکنید . توجه داشته باشید که تودیع وثیقه و اجاره سند جهت دادگاه شامل برخی هزینه های جانبی اعم از هزینه کارشناسی می باشد . از اینرو در صورت عدم دقت در انتخاب وثیقه مناسب و افراد متخصص ممکن است تمام هزینه شما هدر رفته و نتیجه مطلوب حاصل نشود . توجه :  قبل از اقدام برای اجاره سند ، سوابق علمی و اجرایی دفاتر عامل و بررسی رزومه کاری دفاتر را در نظر بگیرید .

متاسفانه بسیار شاهد مواردی بودیم که بخاطر تهیه سند از اشخاص یا مراجع غیر عامل ، هم هزینه های پرداخت شده از بین رفته و هم اینکه آزادی فرد مورد نظر محقق نشده است . به همین خاطر همواره تاکید بر بررسی رزومه کاری مرجعی که قصد همکاری با آن دارید را داشتیم .

شرایط اجاره سند جهت دادگاه

جهت اجاره سند برای دادگاه و دادسرا قبل از هرچیزی از هرکجای ایران با دفتر گروه مشاورین کارگزاران واقع در شهر تهران تماس بگیرید . مشاورین ما پرونده مورد نظر شما را بررسی و مشاوره های لازم را خدمت شما ارائه خواهند نمود . پس از توضیحات تکمیلی مراحل تودیع وثیقه پرونده شما توسط ما بدون اخذ هیچگونه پیش پرداختی در کمتر از 48 ساعت کاری انجام خواهد شد .

عدم دریافت پیش پرداخت همواره اطمینان خاطر شما را نسبت به ما به همراه خواهد داشت و ضمن اینکه تسویه حساب با مجموعه کارگزاران پس از اتمام روند کاری و مراحل اداری صورت خواهد گرفت . اسناد ارائه شده توسط مجموعه ما با توجه به میزان صدور قرار وثیقه از طرف مقام محترم قضایی مطابقت داشته و بدون هیچگونه نگرانی از دفتر مجموعه کارگزاران تهیه و به مرجع مورد نظر ارائه فرمائید . اسناد سالم و کارشناسی شده که شما می توانید جهت اجاره هر یک از این اسناد در ارزش های مورد نیاز خود با ما تماس گرفته و پس از مشاوره سند مورد نظر را از گروه مشاورین کارگزاران تهیه نمائید .

آیا اسناد اجاره‌ای متفاوت هستند ؟

ممکن است در این بین سوالی برای شما عزیزان پیش آمده باشد که آیا اسنادی که جهت ضمانت و آزادی متهم اجاره داده می شوند با اسناد معمولی تفاوتی دارند ؟ قبل از هرچیزی باید گفت که اسناد در دو حالت اسناد عادی و اسناد رسمی وجود دارند . هر دو این اسناد از نظر قانونی بودن مشکلی ندارند و اسناد رسمی دارای شرایط کامل تری نسبت به اسناد عادی هستند . اما صحبت فعلا در نوع اسناد نیست بله در خود اسناد اجاره‌ای است . اسناد اجاره‌ای دقیقا همان اسنادی هستند که در دست مردم می باشند . یعنی سندی که اجاره داده می شود ممکن است سند یک آپارتمان ، سند یک مجتمع مسکونی ، سند زمین ، ویلا و … باشد .

در حقیقت مجموعه اجاره دهنده سند به اندازه‌ای ثروتمند نیست که بتواند هزاران سند را در اختیار داشته باشد . بخشی از این اسناد که توسط مراجع معتبر اجاره داده می شوند توسط افراد عادی به این مراجع امانت داده شدند تا جهت مشکل گشائی از مردم و خانواده های عزیز استفاده شود . در این بین شما صاحبان املاک نیز می توانید اسناد خود را جهت ضمانت به مجموعه کارگزاران طی قرارداد قانونی امانت دهید تا در این امر خداپسندانه شریک باشید . پس اسنادی که به اجاره داده می شوند همان اسنادی هستند که شما هم شاید داشته باشید .

گاهی اوقات شما سند جهت ضمانت دارید اما نمی توانید از ان برای ضمانت و آزادی عزیزان خود استفاده کنید . به این دلیل که ارزش این سند با میزان وثیقه تعیین شده از طرف مقام محترم قضایی برابر نیست . پس ارزش سند ارائه شده جهت ضمانت باید با میزان قرار وثیقه برابری کند تا بتوان متهم را ضمانت نمود . اگر در این مورد نیاز به مشاوره داشتید حتما از طریق پل های ارتباطی با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت نموده و با ذهنیت کامل در مراحل آزادی عزیزان خود در کنار ما باشید . از سراسر کشور بدون محدودیت و با آرامش خاطر می توانید در کنار مشاورین و کارشناسان گروه مشاورین کارگزاران باشید .

سئوالات

با توجه به تجربه گروه مشاورین کارگزاران ، پروسه ضمانت و آزادی زندانی در 48 تا 72 ساعت کاری انجام خواهد شد . البته در این بین همکاری شما عزیزان و اعتماد به مجموعه ما نیز حائز اهمیت است .

گروه مشاورین کارگزاران با توجه به سیاست های کاری و همچنین با توجه به در نظر گرفتن شرایط خانواده های محترم ، جهت تودیع وثیقه و تنظیم قرارداد اجاره سند ، هیچ هزینه‌ای را دریافت نکرده و تمامی مراحل تسویه حساب پس از اتمام مراحل کاری و اداری صورت خواهد گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت