اجاره سند جهت دادگاه

اجاره سند جهت دادگاه

گروه مشاورین کارگزاران ، با ارائه خدمات اجاره سند جهت دادگاه ، تامین وثیقه ، اجاره سند شش دانگ ، سند ملکی ، تعویض سند ، فیش حقوقی ،  اجاره سند جهت آزادی و مرخصی زندانی و خدمات بیشمار دیگری که در دسته اجاره اسناد و وثیقه قرار دارند هم اکنون در خدمت تمامی خانواده های محترم از سراسر کشور است .

برای اجاره سند جهت دادگاه و همچنبن بهره مندی از سایر خدمات گروه مشاورین کارگزاران کافیست همه روزه حتی روزهای تعظیل از 8 صبح تا 8 شب با ما در تماس باشید و از مشاورین ما کمک بگیرید :

02166891290 / 02166872449  

دفتر مرکزی : تهران

همه روزه حتی روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب با ما تماس بگیرید

 

گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع اجاره سند و وثیقه می باشد .

جهت ارتباط با مجموعه کارگزاران می توانید طبق ویدئو مقابل در اینترنت جستجو نموده و با گروه مشاورین کارگزاران در تماس باشید

اجاره سند جهت دادگاه از گروه مشاورین کارگزاران

همانطور که ممکن است بدانید اجاره سند جهت دادگاه و درکل اجاره کردن سند و وثیقه برای متهم و زندانی امری کاملا قانونی و خداپسندانه است که خانواده هایی که عزیزان آنها در بند هستند می توانند از آن استفاده کنند .

گروه مشاورین کارگزاران به همین منظور در خدمت این دست خانواده های گرامی می باشد .

اجاره سند جهت دادگاه امری بسیار کارساز و خداپسندانه است . اسنادی که می توان جهت ارائه به دادگاه ارائه کرد باید از لحاظ ارزش سند با حکمی که از طرف قاضی برای ضمانت متهم مشخص می شود برابری کند .

همچنین اسناد اجاره ای باید سالم و بدون ایراد باشند و هیچگونه مشکلی اعم از منع بازداشت و ایراد ثبتی و … نداشته باشند .

اینگونه اسناد در صورتی که به اندازه میزان قرار صادر شده متهم را تحت پوشش قرار دهدمی توانند جهت ارائه به دادگاه و دادسرا مورد استفاده قرار گیرند .

اما دقت داشته باشید هرسندی را بدون ارزیابی و استعلام نمی توان به عنوان وثیقه ارائه نمود .

اجاره سند جهت دادگاه

شرایط و قیمت اجاره سند جهت دادگاه

قبل از هرچیز به موضوع قیمت اجاره سند جهت دادگاه بپردازیم .

ما در اکثر مقالات سایت خاطر نشان نموده ایم که هزینه اجاره سند درصدری نبوده و دارای عرف و قیمت مشخصی است .

به همین منظور همیشه از مطمئن بودن از مرجعی که قصد اجاره سند جهت دادگاه از آنها دارید را فراموش نکنید . توجه داشته باشید که تودیع وثیقه و اجاره سند جهت دادگاه شامل برخی هزینه های جانبی اعم از هزینه کارشناسی می باشد . از اینرو در صورت عدم دقت در انتخاب وثیقه مناسب و افراد متخصص ممکن است تمام هزینه شما هدر رفته و نتیجه مطلوب حاصل نشود .

توجه :  قبل از اقدام برای اجاره سند ، سوابق علمی و اجرایی دفاتر عامل و بررسی رزومه کاری دفاتر را در نظر بگیرید .

شرایط اجاره سند جهت دادگاه

جهت اجاره سند برای دادگاه و دادسرا قبل از هرچیزی از هرکجای ایران با دفتر گروه مشاورین کارگزاران واقع در شهر تهران تماس بگیرید .

مشاورین ما پرونده مورد نظر شما را بررسی و مشاوره های لازم را خدمت شما ارائه خواهند نمود . پس از توضیحات تکمیلی مراحل تودیع وثیقه پرونده شما توسط ما بدون اخذ هیچگونه پیش پرداختی در کمتر از 48 ساعت کاری انجام خواهد شد .

عدم دریافت پیش پرداخت همواره اطمینان خاطر شما رانسبت به ما به همراه خواهد داشت و ضمن اینکه تسویه حساب با مجموعه کارگزاران در اتمام روند کاری و مراحل اداری صورت خواهد گرفت .

اسناد ارائه شده توسط مجموعه ما با توجه به میزان صدور قرار وثیقه از طرف مقام محترم قضایی مطابقت داشته و بدون هیچگونه نگرانی از دفتر مجموعه کارگزاران تهیه و به مرجع موردنظر ارائه فرمائید .

بخش از اسنادی که توسط گروه مشاورین کارگزاران ارائه می شوند :

سند مسکونی تا ارزش 2 میلیارد تومان
سند ملکی ارزش 1 میلیارد تومان
سند کشاورزی تا ارزش 500 ملیون تومان
سند ویلایی تا قیمت 2 ملیارد تومان
وثیقه کارشناسی شده به ارزش 500 ملیون تومان
وثیقه کارشناسی شده ارزش 50 ملیون تومان  و . …

 

اسناد سالم و کارشناسی شده که شما می توانید جهت اجاره هر یک از این اسناد در ارزش های مورد نیاز خود با ما تماس گرفته و پس از مشاوره سند مورد نظر را از گروه مشاورین کارگزاران تهیه نمائید .

دعای خیر شما راه گشای ماست

باتشکر

گروه مشاورین کارگزاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© حقوق انتشار برای وب سایت کارگزاران محفوظ است

سئو و بهینه سازی سایت

منو اصلی